Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DZF 2023 - Liver, szeroko pojęty rock na frysztackiej scenie

Przedstawiamy drugi zespół, który wystąpi podczas Dni Ziemi Frysztackiej 2023 - zespół Liver. Ich koncert jest zaplanowany na sobotę, 1 lipca o godzinie 19:30. To wyjątkowe wydarzenie jest organizowane przez Gminę Frysztak oraz Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku, i ma na celu zapewnienie rozrywki i promowanie lokalnej muzyki.

Liver to rodzimy zespół, który powstał na początku 2020 roku z inicjatywy Szymona i Mirka Greli. Tworzą muzykę, która może być określana jako szeroko pojęty rock, jednak czerpią również z innych stylów muzycznych, takich jak reggae, blues, alternatywa i nawet country. W 2021 roku do składu dołączył młody, utalentowany gitarzysta Dominik Żydzik, który ma na swoim koncie występy w zespole Orchestra4Young pod kierownictwem Adama Sztaby. W czerwcu 2022 roku do zespołu dołączył perkusista Marek Myśliwy, który jest jednym z dwóch uczniów legendarnej polskiej postaci perkusji, Michała "GIERA" Giercuszkiewicza.

Mimo krótkiego istnienia, zespół Liver miał już okazję dzielić scenę z takimi zespołami jak Happysad, Chłopcy Z Placu Broni i TSA. Ta współpraca pozwoliła im zdobyć cenne doświadczenie sceniczne i zyskać uznanie wśród lokalnej społeczności muzycznej.

Występ zespołu Liver podczas Dni Ziemi Frysztackiej 2023 będzie doskonałą okazją dla fanów muzyki rockowej, aby cieszyć się ich dynamicznym i różnorodnym brzmieniem. Zespół jest znany z energetycznych występów na żywo, które niosą za sobą pozytywną atmosferę i przekazują publiczności dobrą energię.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak zespół Liver rozgrzeje scenę podczas Dni Ziemi Frysztackiej 2023. Ich wszechstronny styl muzyczny i pasja do występów na żywo zapowiadają niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad