Orzeł przegrał na zakończenie sezonu

W ostatnim meczu sezonu 2022/2023 drużyna Orła Lubla zmierzyła się z Liwoczem Brzyska, ale niestety poniosła porażkę 2:3 (1:0). Choć wynik ten nie był oczekiwanym zakończeniem sezonu, to Orzeł może patrzeć na ten okres jako na trudny, lecz udany.

Orzeł Lubla występował w A klasie - Krosno III w sezonie 2022/2023. Zespół zakończył rozgrywki na zaszczytnym 6. miejscu, co stanowi dobry wynik jak na tę klasę rozgrywkową. W ciągu całego sezonu Orzeł odniósł 9 zwycięstw, zremisował 7 razy i poniósł 10 porażek.

W meczu przeciwko Liwoczowi Brzyska Orzeł zdołał objąć prowadzenie po pierwszej połowie. To Michał Ciszewski był odpowiedzialny za zdobycie bramki dla swojej drużyny, dając Orłowi 1:0.

Niestety, w drugiej połowie Liwocz Brzyska zdołał odwrócić losy spotkania. Zawodnicy tej drużyny zdobyli trzy gole, przywracając równowagę i budując swoje prowadzenie. Orzeł nie był w stanie odrobić straty i ostatecznie przegrał mecz 2:3. Drugiego gola dla Orła zdobył Konrad Urbanek.

Sezon 2022/2023 był pełen wyzwań dla Orła Lubla, ale zespół pokazał determinację i umiejętności, co zaowocowało dobrą pozycją w tabeli. Teraz nadchodzi czas oceny sezonu i przygotowań do przyszłych wyzwań. Orzeł Lubla będzie miał okazję wyciągnąć wnioski z tego sezonu i skoncentrować się na jeszcze lepszych rezultatach w przyszłości.

Życzymy Orłowi Lubla powodzenia w kolejnych sezonach i kontynuacji rozwoju, aby osiągnąć jeszcze większe sukcesy w przyszłości.