Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DZF 2023 - Wojciech Cugowski gwiazdą sobotnich koncertów

Wojciech Cugowski z zespołem zawita na scenę Dni Ziemi Frysztackiej 2023, zapewniając niezapomnianą dawkę muzyki i emocji. Dni Ziemi Frysztackiej 2023 organizowane przez Gminę Frysztak oraz Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku, odbędzie się w dniach od 30 czerwca do 2 lipca.

Koncert Wojciecha Cugowskiego z zespołem został zaplanowany na sobotę, 1 lipca o godzinie 21:00. Wojtek Cugowski to wszechstronny artysta, który pełni role wokalisty, gitarzysty, kompozytora, autora tekstów, aranżera i producenta muzycznego. Jego kariera na scenie muzycznej rozpoczęła się w połowie lat 90., a przez wiele lat był związany z zespołem Bracia, który założył wraz ze swoim bratem, Piotrem. W ramach działalności zespołu Bracia, Wojtek zrealizował cztery płyty długogrające, w tym nagrodzony platynową płytą album "Zmienić Zdarzeń Bieg" z 2013 roku. Ponadto, razem z bratem i Krzysztofem Cugowskim, stworzył projekt "Cugowscy", który przyniósł dwie płyty: studyjną "Zaklęty Krąg" (Złota Płyta) i koncertową "Ostatni Raz".

Wojtek Cugowski ma imponującą listę współpracy z polskimi artystami, takimi jak Jan Borysewicz, Grzegorz Markowski, Marek Biliński, Jacek Królik, Marek Dyjak, Lubelska Federacja Bardów, Wojciech Karolak, Dariusz Kozakiewicz oraz zespoły Budka Suflera, Alligators, Kruk, Teksasy, Polish Metal Alliance i wielu innych. Ponadto, współpracował również z renomowanymi muzykami zagranicznymi, takimi jak Tommy Aldridge (Whitesnake, Ozzy Osbourne), Billy Sheehan (Mr.Big), Doogie White (Rainbow, Michael Schenker Group, Yngwie Malmsteen), Marco Mendoza (Whitesnake, Blue Murder), Vinny Appice (Black Sabbath, Dio), Doug Pinnick (King's X) i wielu innymi.

Występ Wojciecha Cugowskiego z zespołem będzie kulminacyjnym momentem sobotnich koncertów podczas Dni Ziemi Frysztackiej 2023. Jego wyjątkowy głos, talent instrumentalny oraz bogate doświadczenie sceniczne zapowiadają niezapomniane i pełne pasji wykonania.
Przypominamy, koncert Wojciecha Cugowskiego z zespołem zaplanowany jest w sobotę 1 lipca o godzinie 21:00. Zapraszamy do Frysztaka. Zapraszamy na GOSiR Frysztak pod scene do wspólnego świętowania. Bawimy się w rytmie rock and roll.
FOTO: facebook.com/wojtekcugowskiofficial

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad