Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

MDP Frysztak wzięła udział w wojewódzkich zawodach pożarniczych w Sanoku

W niedzielę, 25 czerwca, na stadionie sportowym w Sanoku odbyły się emocjonujące XI. Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP wg CTIF. Tegoroczne mistrzostwa zorganizowane zostały przez Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej województwa podkarpackiego, podkarpackiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej oraz burmistrza Miasta Sanoka.

W wydarzeniu wzięły udział 43 drużyny, składające się z młodych strażaków. Spośród nich 20 było drużynami dziewczęcymi, a 23 to drużyny chłopięce. Łącznie ponad 400 utalentowanych i odważnych młodych ludzi zmierzyło się w różnorodnych konkurencjach, prezentując swoje umiejętności pożarnicze.

Zawodnicy rywalizowali w trzech głównych konkurencjach, które wymagały od nich sprawności fizycznej, precyzji oraz koordynacji: Rozwinięcie bojowe, bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami oraz musztra, która była osobno oceniana.

Wśród uczestników znalazła się hMłodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Frysztaka, reprezentująca gminę Frysztak i powiat Strzyżowski. Młodzi strażacy z Frysztaka stanęli do rywalizacji w pełnym składzie, gotowi pokazać swoje umiejętności i zdolności.

Drużyna z Frysztaka, zaprezentowała się bardzo dobrze. Ostatecznie uplasowali się na 14. miejscu w ogólnej klasyfikacji. W konkurencji "rozwinięcie bojowe" osiągnęli czas 67,75 sekundy, niestety otrzymując 30 punktów karnych. Natomiast w biegu sztafetowym, drużyna z Frysztaka osiągnęła wynik 81,52 sekundy, nie popełniając żadnych błędów, co przyniosło im cenne punkty.

Zdjęcia z XI. Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarnicze MDP wg CTIF w Sanoku znajdą Państwo na stronie http://gov.pl/web/kwpsp-rzeszow lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu! Oficjalne wyniki z zawodów pod tym linkiem, kliknij tu (PDF).

Młodzi strażacy z Frysztaka zasługują na ogromne uznanie za ich determinację i zaangażowanie w tych zawodach. Wielkie gratulacje należą się wszystkim uczestnikom XI. Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych MDP wg CTIF w Sanoku. Wasza pasja, zaangażowanie i wysiłek są niezwykle ważne dla społeczności lokalnej i społeczeństwa jako całości. Wszystkie drużyny udowodniły, że młodzi strażacy mają ogromny potencjał i są przyszłością ochrony przeciwpożarowej naszego kraju.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad