Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DZF 2023 - Rockowy wieczór pełen mocy i świetnej zabawy

Drugi dzień obchodów "Dni Ziemi Frysztackiej" zakończył się spektakularnym rockowym wieczorem, który okazał się punktem kulminacyjnym całej soboty. Tego wieczoru miłośnicy muzyki rockowej mieli okazję delektować się potężnymi dźwiękami i fantastycznym występem artystów zaproszonych do Frysztaka.

Pierwszym zespołem, który zaprezentował się publiczności, była grupa Eter. Ich mocne dźwięki na początek wieczoru wprawiły wszystkich w odpowiedni nastrój. Eter dostarczył energetycznego występu. Ich utwory wyróżniały się ciężkimi gitarowymi riffami i intensywnym wokalem, zapewniając niezapomniane doznania dla fanów rocka.

Kolejnym zespołem, który zaprezentował się na frysztackiej cenie, był Liver. Liver dostarczył prawdziwej klasyki gatunku. Ich brzmienia niosły ze sobą nostalgiczne melodie i wokal. Publiczność zgromadzona pod sceną śpiewała razem z zespołem, tworząc niezapomniany klimat.

Gwiazdą sobotniego wieczoru był Wojciech Cugowski wraz z zespołem. Ten utalentowany artysta dostarczył publiczności prawdziwego rockowego koncertu. Cugowski zaprezentował swoje największe hity, wzbudzając ogromne emocje wśród fanów. Jego niesamowity wokal i charyzma na scenie sprawiły, że każdy bawił się doskonale. Wojciech Cugowski dał z siebie wszystko, dostarczając niezapomnianej rozrywki i pełnej energii muzyki rockowej. Fantastyczny rockowy koncert.

Więcej nagrań z rockowego wieczoru znajdą Państwo na naszym kanale YouTube - link, kliknij tu! Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z naszymi filmami.

Po zakończeniu koncertów nie zabrakło okazji do dalszej zabawy. Organizatorzy przygotowali DISCOSZAŁ, na którym można było tańczyć do rytmów największych rockowych hitów. Impreza trwała do późnych godzin nocnych, a uczestnicy bawili się wspaniale, oddając się energii muzyki i świetnej atmosferze.

Rockowy wieczór podczas "Dni Ziemi Frysztackiej" okazał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników muzyki. Występy zespołów Eter i Liver oraz koncert Wojciecha Cugowskiego dostarczyły nie tylko doskonałej rozrywki, ale również stworzyły silne połączenie między artystami a publicznością. To był wieczór, w którym wszyscy mogli na chwilę oderwać się od codzienności i zanurzyć w świecie rockowej magii. Dni Ziemi Frysztackiej udowodniły, że muzyka jest nieodłączną częścią naszego życia i potrafi jednoczyć ludzi wokół wspólnych emocji i radości.

Przed nami finałowa niedziela podczas "Dni Ziemi Frysztackiej". Niedziele rozpocznie się o godzinie 15:30 od reaktywowanego turnieju wsi. Zapraszamy na obiekt GOSiR Frysztak.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad