Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

MARMA 32. Rajd Rzeszowski "zahaczy" o gminę Frysztak

W dniach od 10 do 12 sierpnia 2023 roku na terenie Rzeszowa oraz powiatów rzeszowskiego, strzyżowskiego, jasielskiego, dębickiego i ropczycko-sędziszowskiego odbędzie się MARMA 32. Rajd Rzeszowski. To niepowtarzalna okazja, aby wspólnie cieszyć się z emocji towarzyszących zmaganiom zawodników na wymagających trasach rajdowych.

Na przestrzeni trzech dni, załogi rajdowe zmierzą się z niezwykle wymagającymi odcinkami ulic Rzeszowa oraz drogami gminy Boguchwała, Czudec, Lubenia, Strzyżów, Frysztak, Wiśniowa, Kołaczyce, Brzostek i Wielopole Skrzyńskie. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć zawodowców w akcji i podziwiać, jak kierowcy i piloci wspólnie pokonują wyznaczone trasy.

W związku z przebiegiem rajdu, nieuniknione będą pewne utrudnienia na drogach. Dlatego zwracamy się z apelem do mieszkańców gminy Frysztak o zrozumienie i współpracę. W sobotę, 12 sierpnia, na odcinku Kołaczyce, biegnącym przez gminy Kołaczyce, Frysztak i Brzostek, drogi zostaną czasowo zamknięte w godzinach od 7:00 do 16:30.

Mapa, trasa - OS 6/9 Kołaczyce - rajd.rzeszow.pl

W tym roku rajd zahaczy tylko o gminę Frysztak podczas OS 6/9 Kołaczyce. Zawodnicy pojawią się w miejscowości Gogołów - Dział na około 500-metrowym odcinku. Rajdówki będzie można również zobaczyć na drogach naszej gminy w czasie dojazdu do OS Kołaczyce. W Gminie Frysztak samochody rajdowe będziecie mieli możliwość zobaczyć na drodze wojewódzkiej 988. Rajdówki będą poruszać się od strony Rzeszowa do Sieklówki na OS Kołaczyce. Zawodnicy w naszej gminie przejadą DW988 przez Cieszynę, Pułanki, Frysztak, Twierdzę, Glinik Dolny i Lublę.

Mapa z OSami i dojazdami do tras w 2. dniu Rajdu Rzeszowskiego - rajd.rzeszow.pl

Pragniemy gorąco zachęcić mieszkańców gminy Frysztaka do wspierania zawodników i kibicowania im w trakcie zmagań na trasie. Wasze wsparcie może być kluczowe dla utrzymania wysokiego poziomu motywacji zawodników podczas rywalizacji. Przyjdźcie licznie, zorganizujcie transparenty, okrzyki i doprowadźcie atmosferę do wrzenia!

MARMA 32. Rajd Rzeszowski to doskonała okazja, aby razem cieszyć się adrenaliną, którą niesie za sobą sportowa rywalizacja. Wspólnie uczestniczmy w tym wydarzeniu, podziwiajmy umiejętności zawodników i cieszmy się z tego, że jesteśmy częścią tego niesamowitego widowiska!

Więcej informacji na stronie organizatora rajd.rzeszow.pl - kliknij tu!

Foto: Paweł Pająk
Mapy: MARMA 32. Rajd Rzeszowski

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad