Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

OSP Glinik Dolny przekazała samochód ratowniczo-gaśniczy IVECO do OSP Glinik Górny

W czwartek doszło przekazania samochód ratowniczo-gaśniczy IVECO GBA-1,6/16 dla OSP Glinik Górny przez OSP Glinik Dolny, która otrzymała ostatnio nowy średni samochód ratowniczo - gaśniczy. Przekazania odbyła się w obecności strażaków z obu jednostek OSP.

W trakcie przekazania samochodu, strażacy z OSP Glinik Dolny życzyli kolegom z OSP Glinik Górny dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej działalności. Samochód IVECO GBA-1,6/16 ma im służyć jak najlepiej, umożliwiając sprawne i skuteczne akcję ratunkowe. Jednocześnie podkreślono, że współpraca między jednostkami OSP jest kluczowa w zapewnianiu bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Warto również wspomnieć, że jednostka OSP Glinik Dolny również doczekała się nowego pojazdu. Samochód Renault D 16 HIGH K P4x4 280 E6 został wprowadzony do podziału bojowego i od dziś może uczestniczyć w akcjach ratowniczych. Jest to kolejny krok w modernizacji floty pojazdów OSP w gminie Frysztak, co przekłada się na jeszcze większą gotowość do działania w przypadku nagłych sytuacji.

Życzymy strażakom z OSP Glinik Dolny i OSP Glinik Górny wielu udanych akcji ratowniczych i dalszego rozwoju. Ich praca jest nieoceniona i zasługuje na najwyższe uznanie.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad