Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Stara Wędzarnia Frysztak zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie. Wygraj - WEEKEND w HOTELU SPA!

Stara Wędzarnia Frysztak zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. "Stara Wędzarnia Frysztak: zabierz nasze wędliny na wakacje!". Główna nagroda to weekendowy pobyt dla 2 osób w Hotelu SPA! Zajmując drugie miejsce wygrasz voucher na 400 złotych a za trzecie miejsce voucher 200 złotych na zakupy w sklepach firmowych Stara Wędzarnia Frysztak. 

Zadanie jest... Wystarczy, że wymyślicie, jak zaprezentować produkty Starej Wędzarni Frysztak w letniej, wakacyjnej aranżacji. Na pewno coś wymyślicie i wygracie fantastyczny weekend dla 2 osób w hotelu SPA.

Portal Mieszkańców dla Mieszkańców patronuje medialnie konkursowi fotograficznemu. "Stara Wędzarnia Frysztak: zabierz nasze wędliny na wakacje!". Nagrody są naprawdę atrakcyjne. Organizatorzy czekają na wasze zdjęcia na profilu FB - Stara Wędzarnia Frysztak, link - kliknij tu!

Wakacyjny Konkurs dla klientów Stara Wędzarnia Frysztak "Stara Wędzarnia Frysztak: zabierz nasze wędliny na wakacje!" WYGRAJ weekendowy pobyt w Hotelu SPA!

Cieszysz się, że nadszedł czas wakacji? My również! Dlatego zapraszamy do udziału w naszym ekscytującym konkursie fotograficznym. Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd, zrób zakupy w naszych sklepach firmowych Stara Wędzarnia Frysztak przed wyruszeniem w podróż - PAMIĘTAJ! Zachowaj paragon z zakupów.

A teraz czas na zabawę! Zrób zdjęcie naszych smakowitych wędlin w miejscu, gdzie wypoczywasz i pokaż nam, jak bawisz się na wakacjach, delektując się naszymi wyjątkowymi produktami. Może to być śniadanie z produktami Stara Wędzarnia Frysztak w wakacyjnym otoczeniu, grillowanie w fantastycznym miejscu w gronie przyjaciół a może piesza wycieczka i przekąski od Starej Wędzarni Frysztak. Czekamy na Wasze kreatywne ujęcia! Pokaż nam Twoje wakacyjne emocje z produktami Stara Wędzarnia Frysztak.

Do zdobycia są cenne nagrody:
Główna nagroda: weekendowy pobyt dla 2 osób w Hotel SPA
Drugie miejsce: voucher o wartości 400 zł na wędliny Stara Wędzarnia Frysztak.
Trzecie miejsce: voucher o wartości 200 zł na wędliny Stara Wędzarnia Frysztak.

Zgłoszenia do konkursu
Zdjęcia można zamieszczać w komentarzach pod konkursowym postem do 19 sierpnia, godzina 12:00. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wybierzemy 6 najlepszych, które zakwalifikują się do finału. 20 sierpnia o godzinie 12:00 ogłosimy finałową 6 na naszym profilu FB od tego momentu rozpocznie się głosowanie na najlepsze zdjęcie za pomocą reakcji FB. To nasi klienci, wasi znajomi zdecydują kto wygra w wakacyjnym konkursie Starej Wędzarni Frysztak. Głosowanie zakończy się 25 sierpnia 2023 (piątek) o godzinie 20:00. Zwycięzcą zostanie to zdjęcie, które zdobędzie największą liczbę reakcji w finałowym poście.

Wręczenie nagród odbędzie się 26 sierpnia (sobota) o godzinie 10:00 przy siedzibie firmy Stara Wędzarnia Frysztak, mieszczącej się pod adresem: Józefa Wybickiego 36, 38-130 Frysztak w obecności właściciela firmy Pana Marcina Januszczaka oraz pracowników Stara Wędzarnia Frysztak.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie i życzymy wszystkim wspaniałych i pełnych smaku wakacji! 

Regulamin konkursu:
 1. Konkurs trwa od 16 lipca 2023 do 25 sierpnia 2023 r. (piątek) godzina 20:00 i jest podzielony na dwa etapy.
 2. Uczestnikami konkursu muszą być klienci Starej Wędzarni Frysztak i posiadać paragon z zakupów. Data paragonu musi być wcześniejsza niż data zgłoszenia zdjęcia w konkursie.
 3. Zdjęcia należy wrzucić w komentarzach do postu konkursowego i udostępnić go publicznie na swojej tablicy.
 4. Wyboru 6 najlepszych zdjęć w pierwszym etapie dokona jury z firmy Stara Wędzarnia Frysztak.
 5. W finałowym etapie - zwycięzcą zostanie osoba, której zdjęcie miało najwięcej reakcji w finałowym poście.
 6. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.
 7. Nagrody trzeba odebrać osobiście 26 sierpnia (sobota) o godzinie 10:00 przy siedzibie firmy Stara Wędzarnia Frysztak, mieszczącej się pod adresem: Józefa Wybickiego 36, 38-130 Frysztak.
 8. Biorąc udział w konkursie, poświadczasz, że jesteś właścicielem przesłanego zdjęcia oraz zgadzasz się na wykorzystywanie tego zdjęcia przez Stara Wędzarnia Frysztak do celów marketingowych.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do rozwiązania konkursu z powodu niewielkiego zainteresowania. Konkurs zostanie przerwany, jeśli w pierwszym etapie będzie mniej niż 20 zgłoszeń - zdjęć konkursowych.
 10. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedno zdjęcie konkursowe.
 11. Tylko osoby pełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie
 12. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad