Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Rozpoczęła się budowa nowego boiska ze sztuczną trawą we Frysztaku

We wtorek, 18 lipca 2023 roku, rozpoczęły się prace budowlane mające na celu stworzenie nowego boiska ze sztuczną trawą na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Ta długo oczekiwana inwestycja ma na celu stworzenie wielofunkcyjnego obiektu, który będzie służył lokalnej społeczności przez wiele lat.

Głównym założeniem projektu jest wybudowanie boiska o nawierzchni z trawy syntetycznej. Tego rodzaju nawierzchnia zapewni znakomite warunki do uprawiania różnych dyscyplin sportowych przez cały rok. Dzięki niej możliwe będą treningi nawet wczesną wiosną, jesienią oraz w zimie, kiedy naturalne boiska często stają się nieodpowiednie do użytku. To ogromne udogodnienie dla wszystkich miłośników sportu w regionie.

Realizacja tego projektu ma ogromne znaczenie dla lokalnej społeczności. Otwarcie nowego boiska ze sztuczną trawą stworzy możliwość uprawiania sportu przez cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Będzie to istotne zwłaszcza dla młodych adeptów sportu, którzy będą mogli regularnie trenować i rozwijać swoje umiejętności.

Dodatkowo, ta inwestycja znacznie wzbogaci ofertę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji dla mieszkańców i gości korzystających z bazy noclegowej. Nowe boisko przyciągnie zarówno lokalnych sportowców, którzy będą mogli skorzystać z doskonałych warunków do treningu, jak i turystów, którzy będą mieli możliwość aktywnego spędzenia czasu podczas swojego pobytu.

Prace budowlane mają potrwać około dwóch miesięcy, co oznacza, że już niedługo społeczność w gminie Frysztak będzie mogła cieszyć się nowym obiektem sportowym.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad