Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Szczere podziękowania dla wspaniałych ludzi z GOPS Frysztak

W życiu każdego z nas zdarzają się momenty, kiedy potrzebujemy wsparcia, okazanego serca i bezinteresownej pomocy. Czasami nieznanym dla nas aniołem stróżem okazuje się być ktoś zupełnie obcy, lecz niezwykle wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka. Właśnie taka sytuacja miała miejsce w życiu pani Barbary z gminy Frysztak.

Pani Barbara postanowiła publicznie podziękować dwóm osobom, które na zawsze pozostaną w jej sercu za wsparcie, które otrzymała w trudnych chwilach. W liście podziękowania zatytułowanym "Za ogromne wsparcie, okazane serce i bezinteresowną pomoc w trudnych chwilach" pani Barbara wymienia Pana Dyrektora GOPS Frysztak oraz pracownicę, Panią Monikę, jako niesamowicie wspaniałych ludzi.

Za ogromne wsparcie, okazane serce i bezinteresowną pomoc w trudnych chwilach pragnę serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi GOPS Frysztak oraz tamtejszej pracownicy Monice K. Chciałabym, aby wszyscy mieszkańcy gminy dowiedzieli się jak wspaniali, otwarci na potrzeby drugiego człowieka ludzie nas otaczają.
Barbara B.

Gmina Frysztak, w której mieszka pani Barbara, ma powód do dumy, że tak wspaniali ludzie jak Pan Dyrektor GOPS i Pani Monika działają na rzecz jej mieszkańców. To właśnie dzięki takim ludziom nasze społeczności stają się lepszymi miejscami do życia, pełnymi zrozumienia i empatii.

Pani Barbarze składamy najszczersze gratulacje za odwagę i inicjatywę w podziękowaniu swoim "aniołom stróżom". Dziękujemy Panu Dyrektorowi GOPS Frysztak i Pani Monice za wspaniałe serca i niezawodne wsparcie, jakiego udzielają mieszkańcom gminy. Niech ta historia będzie inspiracją dla nas wszystkich, aby okazywać wdzięczność i szacunek tym, którzy nas wspierają w trudnych chwilach.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad