Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Znamy terminarz A klasy Krosno III - będą derby gminy Frysztak

Rozpoczął się okres przygotowawczy przed sezonem w A klasie Krosno III. Kluby poznały już terminarz na sezon 2023/2024. Kibice z niecierpliwością oczekują zaciętej rywalizacji oraz emocji towarzyszących w nadchodzącym sezonie. W dniach 12 i 13 sierpnia zaplanowano pierwsze mecze w rundzie jesiennej A klasy Krosno III.

W pierwszej kolejce Strzelec Frysztak w roli beniaminka zagra na własnym stadionie z zespołem Sobniów Jasło. Orzeł Lubla w roli gospodarza podejmował będzie na własnym stadionie zespół Tęcze Zręcin.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów tego sezonu będą A klasowe derby gminy Frysztak, w których zmierzą się miejscowe drużyny - Strzelec Frysztak oraz Orzeł Lubla. To spotkanie wywołuje ogromne emocje zarówno wśród zawodników, jak i kibiców, którzy na pewno zapełnią trybuny, aby dopingować swoich piłkarzy. Pierwszy mecz pomiędzy drużynami z gminy Frysztak został zaplanowany na 23-24 września.

Warto wspomnieć, że w A klasie Krosno III w sezonie 2023/2024 będzie rywalizować łącznie 14 drużyn, co gwarantuje obfitość emocjonujących spotkań i walkę o cenne punkty w tabeli. Zarówno dla kibiców, jak i zawodników, ten sezon będzie obfitował w sportowe emocje.

Lokalne derby są zawsze szczególnym wydarzeniem, które skupia społeczność sportową wokół wspólnej pasji - piłki nożnej. W przypadku A klasowych derbów gminy Frysztak, rywalizacja nabiera jeszcze większego znaczenia, ponieważ jest to starcie dwóch drużyn z tej samej okolicy, które próbują udowodnić swoją wyższość na boisku.

Każda kolejka tego sezonu będzie pełna niespodzianek i widowiskowych akcji. Wszystkie drużyny będą dążyć do jak najwyższego miejsca w tabeli, co sprawi, że rywalizacja będzie jeszcze bardziej zacięta i nieprzewidywalna. Piłkarskie emocje w A klasie Krosno III na pewno nie zawiodą fanów piłki nożnej!

Niech ten sezon będzie dla wszystkich uczestników niezapomnianym doświadczeniem, a dla kibiców źródłem wielu radosnych chwil na trybunach. Czekamy z niecierpliwością na rozgrywki i na to, co przyniesie ten fascynujący sezon piłkarski!

Więcej o naszych zespołach przeczytają Państwo na stronie GMKS Strzelec Frysztak - kliknij tu oraz KS Orzeł Lubla - kliknij tu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad