Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sztukówka zaprasza na imprezę plenerową "WESELE". II turniej piłkarski na trawie

Już w najbliższy weekend 28-29 lipca zapraszamy Was na Sztukówkę - ostatnią imprezę wakacyjną, która obiecuje być niezapomnianym świętem radości, kultury, dobrej zabawy. Przygotujcie swoje białe sukienki i garnitury, bo czeka nas potańcówka na podłodze pod gołym niebem! Zapraszamy na WESELE.

Co możecie się spodziewać na tym wyjątkowym wydarzeniu? Otóż lista atrakcji jest imponująca, a my jesteśmy pewni, że zadowoli wszystkich uczestników:

 • Stoiska z winem na butelki i kieliszki od cenionych winnic Sztukówki, Melancholii i Alabastra. Dla miłośników wina to doskonała okazja, aby spróbować wybornych trunków lokalnej produkcji.
 • Domowe jedzenie i wypieki od Farmy Podkarpackiej, które rozpieści Wasze podniebienia i dostarczy mnóstwo smakowych doznań.
 • Stoiska lokalnych producentów i rękodzielników, gdzie będziecie mieli szansę odkryć oryginalne wyroby, takie jak wyjątkowe krosno Len Men, słodki miód od Pasieki Puchatek, wyroby z serów od Ser Jest Ser, naturalne świece i produkty od Dragon Alchemist, kosmetyki i produkty konopne z Zielonej Pracowni czy książki od Agaty Zahuty.
 • Degustacja wina i sera od Sztuka Sera, wydarzenie, na które warto zaopatrzyć się w bilety, aby doświadczyć niezwykłych smaków i aromatów.
 • Koncert Kapeli Kurasi z Lubziny, którzy na pewno wprowadzą Was w magiczny nastrój swoją muzyką i talentem.
 • Potańcówka pod gwiazdami, podczas której będziecie mogli szaleć na parkiecie przy dźwiękach Kapeli Kurasi i cieszyć się chwilami radości i spontanicznych tańców.
 • II Turniej Futsalu Na Trawie dla miłośników sportu i rywalizacji, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na boisku i wziąć udział w emocjonujących meczach.
 • Wydarzenie przyjazne zwierzętom, więc jeśli macie psa czy inne zwierzę, możecie śmiało zabrać je ze sobą na Sztukówkę.
 • Dostępne miejsca parkingowe, abyście mogli swobodnie przyjechać na imprezę.
 • Możliwość bezpłatnego rozbicia namiotu na zamkniętym terenie winnicy, dzięki czemu będziecie mieli zapewnione wygodne spanie na miejscu.
 • W razie jakichkolwiek problemów czy pytań, zawsze możecie skontaktować się z nami.
HARMONOGRAM:

Sobota 
15:00-22:00: Stoiska rękodzielników i jedzenia.
15:00-00:00: Stoiska winnic z winem na butelki i kieliszki.
16:30: Degustacja Sztuka Sera - biletowana.
20:00-22:00/23:00: Potańcówka z Kapelą Kurasi z Lubziny.

Niedziela 
13:00-18:00: Stoiska winnic, jedzenia i rękodzielników.
13:30: II turniej piłkarski na trawie (zapisy trwają).

Jesteśmy przekonani, że na Sztukówce spędzicie niezapomniane chwile w otoczeniu wspaniałej atmosfery, kultury, wina i tańca. Wszyscy jesteście serdecznie zaproszeni, do zobaczenia na Sztukówce!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad