Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Cieszyna, Pułanki - plama ropopochodna na DW 988

W sobotnie popołudnie, 26 sierpnia 2023 roku, na drodze wojewódzkiej 988 między miejscowościami Cieszyna a Pułankami doszło do niebezpiecznego zdarzenia - na asfalcie została zauważona plama substancji ropopochodnej, stanowiąca poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa kierowców. 

Około godziny 14:00 na miejsce zdarzenia zostali wezwani strażacy z Państwowej Straży Pożarnej (PSP) w Strzyżowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) w Frysztaku.

Strażacy podjęli się neutralizacji plamy, korzystając ze specjalistycznych środków do usuwania substancji ropopochodnych. Działania ratowników były szybkie i zorganizowane, mające na celu zminimalizowanie ryzyka oraz przywrócenie normalnego ruchu na drodze.

Akcja strażaków była dwustronna - z jednej strony, OSP Frysztak działała od strony Pułanek, podczas gdy strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej (JRG) Strzyżów przystąpili do prac przy usuwaniu plamy od strony Cieszyna. Koordynacja działań z dwóch kierunków pozwoliła na skuteczne ograniczenie obszaru zagrożenia i przyspieszenie prac.

W wyniku działań strażaków i ich wykorzystania specjalistycznego sprzętu, plama substancji ropopochodnej została zneutralizowana. Ratownicy pracowali intensywnie, dbając o bezpieczeństwo oraz minimalizując ewentualne utrudnienia w ruchu. Miejscami, gdzie prowadzono akcję usuwania plamy, mogły występować lekkie utrudnienia na drodze wojewódzkiej 988.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad