Rozstrzelany Strzelec i Orzeł

Aż 11 goli zobaczyli kibice w czasie 3. kolejki A klasy - Krosno III. We Frysztaku Strzelec wygrał swoje spotkanie 6:1 z Liwoczem Brzyska. Orzeł na własnym stadionie gościł LKS Wisłokę Niegłowice. Zawodnicy z Lubli rozstrzelali się w drugiej połowie i wygrali spotkanie 4:0.

Strzelec wypunktował Liwocz
Wspaniała wygrana drużyny STRZELEC Frysztak nad LIWOCZ Brzyska, która zakończyła się imponującym wynikiem 6:1, dostarczyła wiele emocji zarówno kibicom, jak i samym zawodnikom.

Drużyna STRZELEC Frysztak zaprezentowała się w znakomitej formie, zdobywając bramki w regularnych odstępach czasu. Pierwsza bramka padła już w 18. minucie, gdy Sławomir Sienicki wykorzystał asystę od Sebastiana Kobaka. Kacper Sokołowski dołożył drugiego gola zaledwie pięć minut później, umacniając przewagę swojego zespołu. Sławomir Sienicki zdobył swoją drugą bramkę w 43. minucie, tym razem po asyście Łukasza Króla. Kacper Sokołowski kontynuował swoją dobrą passę, zdobywając swojego drugiego gola w 62. minucie, ponownie dzięki asyście Łukasza Króla. Drużyna nie zwalniała tempa, a Błażej Baciak dołożył piątego gola w 66. minucie po asyście Wiktor Hendzela. Ostatecznie, Mateusz Dominik zapewnił ekipie STRZELEC Frysztak komfortowe prowadzenie, zdobywając szóstego gola w 86. minucie.

Mimo że LIWOCZ Brzyska zdołał zdobyć honorową bramkę w ostatniej minucie meczu, to STRZELEC Frysztak dominował nad rywalem przez większość spotkania. Ich efektowna gra, skuteczne akcje i celne strzały przyczyniły się do imponującego wyniku, który na pewno zostanie długo wspominany przez kibiców i sympatyków drużyn.

Pewne zwycięstwo Orła - gole w drugiej połowie
Wspaniałe zwycięstwo odnieśli zawodnicy drużyny Orzeł Lubla w meczu przeciwko LKS Wisłoka Niegłowice, kończąc spotkanie wynikiem 4:0. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to druga część meczu przyniosła widowiskową grę i efektowne akcje, które przesądziły o triumfie gospodarzy.

Zawodnicy zespołu Orzeł Lubla wykazali się doskonałą formą w drugiej połowie, zdobywając aż cztery bramki i potwierdzając swoją przewagę na boisku. Gole dla Orła zdobyli: Konrad Urbanek, Sławomir Majewski, Michał Majewski, Arkadiusz Urbanek.

Orzeł po 3. kolejkach z 7 punktami zajmuje 4 miejsce w tabeli A klasy Krosno - III.