Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

KONRAD DYBAŚ - Polski Freestyle Footballer zdobywa brązowy medal na Mistrzostwach Świata

W ostatnim tygodniu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Freestyle Football, które przyniosły wiele emocji, zaskoczeń i triumfów. Jednym z bohaterów tego wydarzenia jest zawodnik wywodzący się naszej gminy. Konrad Dybaś swoje pierwsze kroki w Freestyle Football stawiał w Cieszynie. Konrad zdobył swój kolejny medal – tym razem w kategorii Sick Three. Choć to pierwszy raz, kiedy medal ten ma barwę brązu, to jest on cennym dowodem na ciężką pracę i determinację sportowca.

Polski freestyler przez ostatni rok przygotowywał się do tego wydarzenia z zaangażowaniem, mierząc się jednocześnie z osobistymi wyzwaniami. Pomimo urazu nogi, który sprawił wiele trudności podczas treningów oraz powrócił w trakcie zawodów, osiągnięte wyniki są imponujące. Wielogodzinne przygotowania, determinacja i nieustępliwość pozwoliły mu stanąć na podium w kategorii Sick Three oraz zdobyć szóste miejsce w konkurencji Challenge.

Biorąc pod uwagę uraz nogi, którego nabawiłem się podczas przygotowań do MŚ, a który odnowił się podczas startu w zawodach, to rezultaty które osiągnąłem są świetne. Chyba przez ostatni rok nie zażyłem tylu przeciwbólowych tabletek, co w ciągu tego tygodnia w Pradze - można przeczytać na profilu FB Konrada - link, kliknij tu

Więcej filmów na oficjalnym kanale YT - youtube.com/kondziofree

Nawet uraz nie był w stanie powstrzymać tego zdeterminowanego sportowca przed osiągnięciem swoich celów. Dzięki niezwykłemu wysiłkowi i wsparciu otoczenia, zdobył miejsce w drugiej rundzie eliminacyjnej kategorii battle, co jest kolejnym dowodem na jego wyjątkowy talent i zaangażowanie.

To jednak nie koniec jego osiągnięć – przez ostatnie lata zdobył pięć medali na Mistrzostwach Świata Freestyle Football. Trzy srebrne i jeden złoty medal to imponujący dorobek, którym udowodnił, że Polska nadal jest siłą do uwzględnienia w światowym freestyle'u.

Sukcesy tego freestylowego zawodnika to nie tylko jego indywidualne osiągnięcia, ale także dowód na rosnący potencjał polskiego freestyle'u. Dla fanów dyscypliny i młodych adeptów ta historia jest inspiracją do ciężkiej pracy, wyrzeczeń i wiary we własne umiejętności.

Więcej informacji o Konradzie i Freestyle Football znajdą Państwo na stronie sportowca - Konrad Dybaś - Freestyle football w wykonaniu Mistrza Świata - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad