Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

WAKACYJNE SPOTKANIA Z MŁODZIEŻĄ W RAMACH DZIAŁAŃ "BEZPIECZNE WAKACJE"

Policjantka wspólnie z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie w ramach działań „Bezpieczne wakacje” sprawdzała warunki, w jakich odbywa się letni wypoczynek dzieci i młodzieży.

W ramach działań „Bezpieczne wakacje” policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną wraz z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie prowadzili kontrolę obozów i kolonii zorganizowanych na terenie powiatu strzyżowskiego. Funkcjonariuszka podczas spotkań z młodzieżą rozmawiała o zagrożeniach podczas letniego wypoczynku i bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Policjantka w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” promowała i zachęcała do udziału w konkursie plastyczno-filmowym pn. „Artystyczny przeWODNIK”, którego celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających nad wodą oraz poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności związanej z naruszeniem obowiązujących przepisów. Partnerem tego przedsięwzięcia jest Fundacja PZU.

Spotkanie miało miejsce w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym we Frysztaku, gdzie odbywał się obóz sportowy drużyny Basket 15 z Przemyśla.

Info i foto: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad