Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

WESELE na Sztukówce - rękodzieło, wino, potańcówka, piłkarski turniej

"Sztukówka Zaprasza" zakończyła swoją cykliczną serię imprez podczas ostatniego weekendu lipca, a motywem przewodnim tego wydarzenia było WESELE. Mieszkańcy i przyjezdni goście mieli okazję cieszyć się różnorodnymi atrakcjami, smakiem wyjątkowych potraw i win oraz pięknem rękodzieła. To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane winnicy Sztukówka pozostawiło niezapomniane wspomnienia w sercach wszystkich uczestników.

Sobota rozpoczęła się o godzinie 15:00 od otwarcia stoisk z rękodziełem i smakowitym jedzeniem. Wspaniałe wyroby wykonane ręcznie zachwycały swoją oryginalnością i kunsztem, przyciągając gości chcących nabyć niepowtarzalne pamiątki. To jednak nie koniec bogatego menu, ponieważ równolegle otwarte zostały stoiska winnic oferujące różnorodne gatunki wina na butelki i kieliszki. Była to doskonała okazja dla miłośników wina, aby skosztować wyjątkowych smaków, które uwodziły zmysły swym bogactwem i różnorodnością.

Jednym z głównych punktów programu soboty była zaplanowana na 16:30 degustacja "Sztuka Sera". Uczestnicy delektowali się różnorodnymi gatunkami serów, które doskonale komponowały się z winem. Była to wyśmienita okazja do poznania tajników serowarstwa i odkrycia nowych smaków, które przeniosły podniebienia w prawdziwy raj smaków.


Wieczorne godziny przyniosły jeszcze więcej zabawy, a atmosfera podgrzewana była przez występ Kapeli Kurasi z Lubziny. Przy akompaniamencie skocznych melodii i rytmów, goście wyrwali się na parkiet, by wziąć udział w potańcówce. Przez kilka godzin tańczyli, śpiewali i cieszyli się sobotnią nocą, tworząc wyjątkową i niesamowitą atmosferę.

W niedzielę impreza rozpoczęła się o godzinie 13:00, kiedy to stoiska z winem, jedzeniem i rękodziełem ponownie zostały otwarte dla gości odwiedzających w ostatni weekend lipca winnice Sztukówkę. Goście mieli szansę na kontynuowanie swojego kulinarnego i zakupowego odkrywania, a różnorodność oferty przyciągała nowych chętnych do uczestnictwa w wydarzeniu.

Ponadto, w niedzielę, o godzinie 13:30, odbył się II turniej piłkarski na trawie, w którym drużyny rywalizowały o prymat sportowego ducha. Atmosfera na stadionie była pełna ekscytacji i wsparcia dla zawodników, którzy dawali z siebie wszystko, aby zdobyć cenne nagrody i uznanie.

Podsumowując, Sztukówka zaprasza zakończyła swój cykl wyjątkową i pełną wrażeń imprezą pod hasłem WESELE. Goście cieszyli się bogactwem kultury, smaku i sztuki przez dwa dni pełne zabawy i radości. Stoiska rękodzielników i jedzenia oraz winnic wypełniły wydarzenie smakiem i zapachem, a potańcówka i turniej piłkarski dodatkowo podgrzały atmosferę. To z pewnością była impreza, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, zostawiając uczucie wspólnoty i radości z przeżytego razem czasu. Nie możemy się już doczekać, aby poznać temat kolejnego wydarzenia, na które Sztukówka zaprosi.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad