Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Burza przeszła nad Frysztakiem: strażacy interweniowali na dożynkach

W niedzielę, 3 września, gmina Frysztak została nawiedzona przez burzę z intensywnymi opadami deszczu i porywistym wiatrem. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji strażaków z OSP Frysztak, OSP Pułanki, OSP Glinik Dolny i OSP Twierdza, impreza dożynkowa odbywająca się na terenie GOSiR Frysztak została zabezpieczona i nikomu nic się nie stało.


Tuż po godzinie 14:00 burza przeszła nad naszą gminą, niosąc ze sobą intensywne opady deszczu oraz silne podmuchy wiatru. Sytuacja mogła być bardzo niebezpieczna, zwłaszcza w kontekście trwającej imprezy dożynkowej.

Na szczęście, strażacy OSP Frysztak i OSP Pułanki natychmiast podjęli działania, aby zabezpieczyć namioty i zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom imprezy. Do akcji dołączyły także strażacy OSP Glinik Dolny i OSP Twierdza, które uczestniczyli i zabezpieczali tegoroczne święto plonów.

Dzięki wspólnym wysiłkom strażaków oraz ich szybkiej i skoordynowanej reakcji, namioty zostały zabezpieczone przed szkodami. To doskonały przykład, jak ważna jest obecność i gotowość ochotniczych strażaków, którzy służą społeczności w trudnych chwilach.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad