Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

We wtorek rozpocznie się przebudowa mostu przy GOKu we Frysztaku

Od wtorku na Mieszkańców gminy Frysztak czekają spore utrudnienia w ruchu drogowym. 5 września rozpocznie sie przebudowa mostu przy Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku, który znajduje się w ciągu drogi powiatowej nr 1923R Frysztak – Kobyle – Jazowa. 

Jednym z kluczowych punktów tej inwestycji będzie zamknięcie mostu dla ruchu kołowego i pieszego. Dla pieszych zostanie przygotowane specjalne przejście, umożliwiające komunikację pomiędzy placem targowym GS-u a placem przy Gminnym Ośrodku Kultury. To rozwiązanie ma na celu minimalizację utrudnień dla mieszkańców i zachowanie dostępu do ważnych miejsc we Frysztaku.

Kolejnym etapem prac będzie remont odcinka drogi powiatowej prowadzącej od Banku Spółdzielczego do drogi wojewódzkiej. W ramach tej części inwestycji przewidziano remont chodnika oraz wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej. Dzięki temu poprawi się jakość komunikacji i bezpieczeństwo użytkowników tej trasy.

Powiatowy Zarząd Dróg w Strzyżowie przeprasza za wszelkie utrudnienia związane z przebudową mostu i pracami drogowymi. Jednakże modernizacja tej infrastruktury jest niezbędna, aby zapewnić mieszkańcom Frysztaka lepsze warunki podróżowania i korzystania z dróg.

Mieszkańcy są również proszeni o korzystanie z wyznaczonych objazdów, które będą dostępne w trakcie prac. Wszystko to ma na celu zapewnić bezpieczeństwo i płynność ruchu w mieście. Prace rozpoczną się już od 5 września (wtorek), a zakończą do 24 listopada tego roku.

Przebudowa mostu i remont drogi to ważne inwestycje, które przyczynią się do poprawy infrastruktury komunikacyjnej w Frysztaku. Po zakończeniu prac mieszkańcy będą mogli cieszyć się lepszymi warunkami podróżowania oraz bezpieczeństwem na drogach powiatowych.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad