Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Śmierć Druhny Karoliny i Druha Łukasza z OSP Żukowo - strażacy z gminy Frysztak oddali hołd!

W piątek o godzinie 18:00 strażacy z OSP i PSP oddali hołd tragicznie zmarłym druhom. Tym razem smutna wiadomość dotyczy dwóch strażaków z OSP Żukowo, którzy zginęli w wyniku wypadku podczas dojazdu do śmiertelnego zdarzenia w Małkowie, województwo pomorskie. 

To tragiczne wydarzenie miało miejsce w nocy 15 września 2023 roku. Druhowie Karolina oraz Łukasz, którzy służyli w OSP Żukowo, udali się do miejsca wypadku, aby ratować życie i mienie innych. W czasie dojazdu na akcje doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodu OSP Żukowo.

Karolina i Łukasz to prawdziwi bohaterowie, którzy nie wahali się stawić czoła niebezpieczeństwu, aby pomagać innym w chwilach potrzeby. Ich oddanie i poświęcenie stanowią wzór dla wszystkich strażaków i osób pracujących na rzecz społeczeństwa.

Cała społeczność OSP Żukowo i wszyscy strażacy w Polsce dziś przeżywają ogromny żal i smutek. Śmierć tych dwóch niezwykle odważnych i poświęconych ludzi pozostawiła ogromne pustki w sercach ich rodziny, przyjaciół oraz kolegów z jednostki OSP Żukowo.

Dziś, o godzinie 18:00, we wszystkich jednostkach Państwowej Straży Pożarnej (PSP) i Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) rozbrzmiały sygnały świetlno-dźwiękowe, a wszyscy obecni oddają hołd pamięci śp. druhny Karoliny i druhowi Łukaszowi z OSP Żukowo. To symboliczny gest upamiętnienia ich bohaterskiej służby i poświęcenia.

W tych trudnych chwilach nasze myśli i serca są z rodzinami Karoliny i Łukasza oraz z całym środowiskiem strażackim. To czas, gdy solidarność i wsparcie innych jednostek OSP oraz PSP stają się nieocenione. Wszystkim, którzy pomagają w organizacji ceremonii pogrzebowej oraz udzielają wsparcia, należą się szczególne podziękowania.

Żegnamy bohaterów z OSP Żukowo z głębokim szacunkiem i smutkiem. Karolina i Łukasz oddali życie na służbie dla innych, pozostawiając po sobie niezatarte wspomnienia i przykład odwagi oraz poświęcenia, który zawsze będziemy pamiętać. Cześć ich pamięci!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad