Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zawody Wędkarskie - rywalizacja nad brzegiem stawu

W minioną sobotę, na malowniczych brzegach jednego z lokalnych stawów, odbyły się emocjonujące zawody wędkarskie o prestiżowy Puchar Wójta Gminy Frysztak. Choć ryby nie były zbyt chętne do współpracy, to duch rywalizacji i dobra atmosfera towarzyszyły uczestnikom przez cały dzień.

W zawodach wzięło udział dziewięciu odważnych członków miejscowego koła wędkarskiego. Pomimo trudnych warunków, zawodnicy nie poddawali się i rywalizowali z determinacją, aby zdobyć tytuł zwycięzcy.

Na szczycie podium stanął kolega Adrian Jachimek, który zdołał złowić 2,50 kg rub! To wynik, który zapewnił mu pierwsze miejsce i zasłużone uznanie kolegów. Drugie miejsce przypadło koledze Ryszardowi Laskowskiemu, który wyłowił 1,5 kg ryb, a trzecie miejsce zdobył kolega Andrzej Jajko z wynikiem 1,32 kg. Wszyscy uczestnicy zasługują na ogromne brawa za swoje zaangażowanie i ducha rywalizacji.

Podczas zawodów nie brakowało również emocji poza wodą. Dzięki hojności Wójta Gminy Frysztak, Pana Jana Ziarnika, zawody cieszyły się honorowym patronatem, a uczestnicy mieli okazję zdobyć atrakcyjne nagrody i piękne statuetki. 

Nie można zapomnieć o przyjaciołach ze sklepu zoologicznego we Frysztaku, którzy ufundowali drobne prezenty dla uczestników. To gest, który dodatkowo umilił uczestnikom dzień i sprawił, że poczuli się wyjątkowo docenieni.

Przy tej okazji pragniemy również uczcić pamięć naszego długoletniego prezesa koła wędkarskiego we Frysztaku, pana Zbigniewa Wnęka, który odszedł od nas 17 września. Był on prawdziwym pasjonatem wędkarstwa i oddanym przyjacielem wszystkich miłośników tego sportu. Składamy najszczersze wyrazy współczucia najbliższej rodzinie pana Zbigniewa. Jego wkład w rozwijanie naszej pasji zostanie na zawsze w naszej pamięci.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, wspaniałą atmosferę oraz zaangażowanie. To wydarzenie pokazało, że wędkarstwo to nie tylko ryby, ale także przyjaźń, wspólna pasja i solidarność. Zapraszamy wszystkich na kolejne zawody, które już teraz zapowiadają się równie emocjonująco!

Niech duch rywalizacji i wspólnoty wędkarskiej nadal nas inspiruje i łączy w miłości do natury oraz piękna naszej okolicy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad