Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

3 punkty dla Orła. Strzelec przegrywa z Kotwicą

W meczu Orła Lubla z Sobniowem Jasło to gospodarze byli lepsi pomimo ciężkiego spotkania, 3 punkty zostają w Lubli. Strzelec przegrywa wysoko z Kotwicą. Korczyna zwycięża w niedzielnym spotkaniu ze Strzelcem 4:1.

STRZELEC FRYSZTAK: Wysoka porażka w Korczynie
Strzelec w 10 kolejce grał na wyjeździe, przeciwnikiem frysztackiego zespołu była Kotwica Korczyna. Dziś lepsi okazali się gospodarze tego spotkania wygrywając 4:1. Honorowe trafienie dla Strzelca zaliczył Jakub Bednarz w 44 minucie. Strzelec po 10 kolejkach zajmuje 5 miejsce w A klasie - Krosno III z dorobkiem 17 punktów.

ORZEŁ LUBLA: Ciężko wywalczone 3 punkty!
Bardzo wyrównany mecz oglądali dzisiaj kibice zgromadzeni na stadionie w Lubli. Od pierwszych minut żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć wyraźnej przewagi. W 28 minucie Orzeł miał doskonałą okazję do objęcia prowadzenia. Faulowany w polu karnym był Sławomir Majewski. Sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany, lecz jego intencję wyczuł bramkarz przyjezdnych i zdołał obronić płaski strzał. Goście dwa razy zagrozili naszej bramce, lecz dwukrotnie uderzali niecelnie.

Po zmianie stron Orzeł ruszył jakby z większym animuszem. Piłkarze z Lubli zaczęli częściej zagrażać bramce Sobniowa. Prowadzenie Orzeł obejmuje po składnej akcji. Świetnie w bocznej strefie boiska odnalazł się Michał Majewski, z dziecinną łatwością minął obrońcę i dograł wzdłuż bramki, w piłkę nie trafił Szymon Kamiński, lecz za jego plecami był Konrad Urbanek, który pewnym strzałem znalazł drogę do bramki. Chwilę później Orzeł prowadził już dwoma bramkami. Konrad Urbanek dograł świetną piłkę na 7 metr, a tam Kacper Urban tylko dostawił stopę i mogliśmy się cieszyć z dwubramkowego prowadzenia. W 75 minucie na 3:0 podwyższa Sławomir Majewski. Świetny strzał z okolic 30 metra, futbolówka przełamuje ręce bramkarza i wpada do bramki. W doliczonym czasie przyjezdni zdołali zdobyć honorową bramkę po zamieszaniu w polu karnym.

Cieszą kolejne 3 punkty po bardzo wymagającym meczu. Obie drużyny miały po kilka świetnych okazji, lecz zdecydowanie bardziej skuteczny był dzisiaj Orzeł. Wielkie brawa dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie. Piłkarze z Lubli umacniają się na podium i już za tydzień pojedynek na szczycie tabeli, w którym Orzeł zmierzy się z niepokonanym liderem z Łęk Dukielskich.