Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Ponad połowa wyborców zagłosowała. Frekwencja o godzinie 17:00

W niedzielę, 15 października, odbywają się ważne wybory do sejmu i senatu oraz referendum. W gminie Frysztak wyborcy zrozumieli jakie mają wyborcze obowiązki względem kraju i licznie wzięli udział w wyborach do Parlamentu.

O godzinie 17:00 frekwencja w gminie Frysztak wyniosła 53.40% procent, co napawa nas optymizmem. Dla porównania frekwencja wyborcza w 2019 roku o godzinie 17:00 wynosiła 45,91%. Pamiętajcie, że Wasz głos ma ogromne znaczenie, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w dzisiejszych wyborach. Lokale wyborcze pozostaną otwarte aż do godziny 21:00, więc macie jeszcze wiele czasu, aby oddać swój głos. Frekwencja w całej Polsce o godzinie 17:00 wyniosła 57,54%.

 

Jeśli chodzi o wyniki głosowania, o godzinie 17:00 to mieszkańcy Huty Gogołowskiej osiągnęli najwyższą frekwencję wyborczą, aż 66,85% procent, co jest godne pochwały. Na drugim miejscu są mieszkańcy Twierdzy i Widacza z wynikiem 60,69% procent, a trzecie miejsce zajmują mieszkańcy Lubli z wynikiem 57,81% procent.
 


Niemniej jednak, nie możemy zapominać o tym, że nasza wspólnota obejmuje wiele miejscowości, i zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach, niezależnie od tego, gdzie mieszkacie. Nawiasem mówiąc, mieszkańcy Gogołowa mają jeszcze czas, aby poprawić swoją frekwencję.

Przypominamy, że Wasze głosy mają ogromne znaczenie dla przyszłości. Niezależnie od tego, której opcji wyborczej jesteście zwolennikami, biorąc udział w głosowaniu, macie wpływ na kształt naszej społeczności.
Niech to będzie dzień, w którym wszyscy wspólnie podejmujemy decyzje dotyczące przyszłości Polski. Przyjdźcie do lokali wyborczych do godziny 21:00 i oddajcie swój głos! Każdy głos ma znaczenie!

FOTO: PKW

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad