Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Będziemy wirować!" - VII Konferencja Kultury Ludowej we Frysztaku już niedługo!

Po raz siódmy Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku ma zaszczyt być gospodarzem wyjątkowej Konferencji Kultury Ludowej. To wydarzenie, które lubią organizować i na które serdecznie zapraszają.

W tym roku przeniesiemy się w rytm rzeszowskich polek, a towarzyszyć nam będą utalentowani instruktorzy i tancerze Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej "POŁONINY". Przygotujcie się na wieczór pełen tańca, muzyki i niezapomnianych wrażeń! - można przeczytać na stronie GOK.Frysztak.pl

Organizatorzy zaproszenie skierowane jest zarówno do dziecięcych i młodzieżowych zespołów pieśni i tańca, jak i do wszystkich, którzy kochają ludowe tańce. To będzie okazja do wspólnego spędzenia czasu w radosnej atmosferze.

  • Data: 28 października (sobota)
  • Godzina: 14:00 - 20:00
  • Miejsce: GOK we Frysztaku

Na parkiecie uczestnikom towarzyszyć będzie znakomita Kapela Zastawnych z Brzostku, która przygrywać będzie do tańca. Warto dodać, że wstęp jest całkowicie BEZPŁATNY, chociaż zawsze możecie wesprzeć kapelę, wrzucając grosik do kapelusza. Każda forma wsparcia jest Kapeli Zastawnych bezcenna.

Do zobaczenia na VII Frysztackiej Konferencji Kultury Ludowej!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad