Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Młodzi artyści z Gminy Frysztak z nagrodami i wyróżnieniami w konkursie plastycznym "Bezpieczne Wakacje 2023"

W Komendzie Powiatowej Policji w Strzyżowie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego "Bezpieczne Wakacje 2023". Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców spośród 220 nadesłanych prac, a na liście nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się utalentowani młodzi artyści z gminy Frysztak.

W kategorii wiekowej 6-9 lat, gmina Frysztak może się szczycić znakomitymi osiągnięciami. Gabriela Winiarska z Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Stępinie zdobyła drugie miejsce. To ogromne osiągnięcie i dowód na kreatywność i umiejętności młodej artystki. Ponadto, wyróżnienia w tej kategorii przypadły również trzem utalentowanym młodym artystkom: Milenie Laskowskiej ze Szkoły Podstawowej w Gogołowie, Iga Szczypta ze Szkoły Podstawowej w Cieszynie oraz Aurelii Żołynskiej ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Stępinie. To dowód na to, że w gminie Frysztak nie brakuje młodych talentów artystycznych.

W kategorii wiekowej 10-12 lat również nie zabrakło uzdolnionych uczestników. Zuzanna Kielur ze Szkoły Podstawowej w Cieszynie, Alicja Matusz ze Szkoły Podstawowej w Cieszynie, Patrycja Machowska ze Szkoły Podstawowej w Gogołowie oraz Milena Makuch ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Stępinie zostali wyróżnieni za swoje wyjątkowe prace plastyczne. 

W kategorii wiekowej 13-15 lat również mieliśmy powody do dumy. Emilia Stanek ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Stępinie zdobyła trzecie miejsce. To wspaniałe osiągnięcie i dowód na zaangażowanie młodych artystów w tworzenie prac związanych z tematem bezpiecznych wakacji.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym młodym artystom z gminy Frysztak. Wasza kreatywność, talent i zaangażowanie zasługują na uznanie. Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za wsparcie w rozwijaniu pasji artystycznych.

Każdy z nagrodzonych i wyróżnionych uczestników konkursu "Bezpieczne Wakacje 2023" wnosił swoją unikalną perspektywę i wyobraźnię do tematu bezpiecznych wakacji. Dzięki takim inicjatywom możemy promować ważne wartości społeczne, takie jak bezpieczeństwo i zdrowy styl życia, wśród najmłodszych członków społeczności. Niech te nagrody stanowią zachętę dla młodych artystów do dalszego rozwijania swojego talentu i wyrażania siebie przez sztukę.

Info i Foto: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad