Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Mikołajkowa zrzutka na rzecz DPS w Gliniku Dolnym

Zbliżają się chwile, kiedy magia świąt rozkwita wokół nas, a my możemy uczestniczyć w wyjątkowej akcji wspierającej tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Dom Pomocy Społecznej w Gliniku Dolnym to miejsce, które dziś staje się bohaterem naszej historii – historii solidarności, współczucia i sprawiania radości innym.

Celem zbiórki jest zebranie funduszy na stworzenie świątecznych paczek dla mieszkańców DPS. Obecnie w ośrodku przebywa około 70 osób, które zasługują na chwilę radości i uśmiechu. Każda wpłata, nawet najdrobniejsza, jest cenna, ponieważ wspólnie możemy stworzyć magiczne chwile dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

"Anioły są wśród nas, wystarczy się tylko rozejrzeć."

Wierzymy, że razem możemy dokonać rzeczy wielkich. Niech ta świąteczna magia jedności i współpracy rozprzestrzenia się daleko, niosąc ze sobą radość i ukojenie dla każdego serca.

Zapraszamy do włączenia się w zbiórkę poprzez dokonanie wpłaty na platformie zrzutka.pl pod tym linkiem. Każdy gest ma znaczenie, a nawet najmniejsza kwota może przyczynić się do stworzenia wyjątkowych chwil dla mieszkańców DPS.


Jeśli chciałbyś/chciałabyś wesprzeć Dom Pomocy Społecznej w inny sposób lub masz pytania odnośnie zbiórki, skontaktuj się z Organizatorami:
Katarzyna Jędrzejewska tel.: 534391522
Tomasz Maciechowski tel.: 886144530

W tych trudnych czasach, wspólnie możemy sprawić, że Mikołajki staną się dla wielu osób wyjątkowe. Niech nasza dobroć i życzliwość sprawią, że te święta będą naprawdę magiczne dla wszystkich. Dziękujemy za Wasze serca otwarte na pomoc!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad