Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

SZTAB FRYSZTAK: Zostań wolontariuszem podczas 32. finału WOŚP

Sztab Frysztak ogłasza start rejestracji na wolontariusza podczas 32. finału WOŚP. Frysztacki sztab otrzymał 10 miejsc dla wolontariuszy, którzy będą kwestować w styczniu. „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Jak co roku w sztabie Frysztak podczas rejestracji obowiązuje zasada: KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

W tym roku celem zbiórki jest pomoc dla pulmonologii - zbierane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dzieci i dorosłych. Mottem tegorocznego finału jest "Tu wszystko gra OK! Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, co odzwierciedla chęć stworzenia atmosfery pełnej pozytywnych emocji i wspólnej pomocy.

Proces rejestracji wolontariuszy został ułatwiony i odbywa się drogą elektroniczną. Wystarczy wejść na portal https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ i postępować zgodnie z instrukcją. Numerem sztabu Frysztak to 7482.


Sztab Frysztak ma swoją siedzibę przy Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku, a szefem sztabu podczas 32. finału będzie Katarzyna Jedziniak. Więcej informacji o tym co dzieje się w sztabie znajdziecie na stronie FB sztabu Frysztak: facebook.com/sztabFrysztak

"To nie tylko szansa na wspaniałą przygodę, ale przede wszystkim okazja do niesienia pomocy potrzebującym. Dołączając do nas, stajesz się częścią ogromnej społeczności, która razem potrafi zdziałać cuda!" - zachęca Katarzyna Jedziniak, szefowa Sztabu Frysztak.

Czekamy na wszystkich chętnych, gotowych do zaangażowania i pełni pozytywnej energii, aby wspólnie uczynić 32. Finał WOŚP niezapomnianym wydarzeniem pełnym dobra i solidarności. PAMIĘTAJCIE! mamy tylko 10 miejsc - kto pierwszy ten lepszy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad