Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

2x SREBRO - sukces badmintonistów z Gogołowa na Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w Badmintonie!

W dniach 24-26 marca 2023 roku, Białystok stał się świadkiem niesamowitych zmagań podczas Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej, oraz Licealiady w badmintonie. W tych trzech dniach intensywnej rywalizacji, ekipa MKS Skarbek Gogołów działającą przy Szkole Podstawowej w Gogołowie zdobyła podwójne srebro.

Dziewczęta z MKS Skarbek Gogołów na podium Igrzysk Dzieci
Dziewczynki z MKS Skarbek Gogołów (Szkoła Podstawowa w Gogołowie), składające się z utalentowanych zawodniczek - Zuzanny Biłas, Mileny Madziar i Zuzanny Wilczek, pod wodzą trenerki Anny Wiśniowskiej, zdobyły drugie miejsce na Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w Badmintonie. Ich determinacja i umiejętności podczas turnieju zwróciły uwagę nie tylko kibiców, ale i samej konkurencji. To zaszczytne miejsce jest nie tylko rezultatem ciężkiej pracy, ale także dowodem na pasję i oddanie, jakim dziewczęta darzą ten sport.

Chłopcy z MKS Skarbek Gogołów wśród najlepszych na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Nie mniej wspaniałym sukcesem może poszczycić się drużyna chłopców z MKS Skarbek Gogołów, klubu działającego przy Szkole Podstawowej w Gogołowie. Przemysław Drzyzga, Jan Wilczek i Ignacy Wiśniowski, pod opieką tej samej trenerki Anny Wiśniowskiej, zdobyli drugie miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Ich gra, precyzja i zgranie na boisku imponowały zarówno rywalom, jak i licznie zgromadzonej publiczności.

7 miejsce w Polsce
Ponadto wspaniale spisały się uczennice Amelia Wilisowska, Maja Jedziniak, Kamila Giera wchodząc w skład pierwszej ósemki finalistów, zajmując wysokie 7. miejsce w Polsce. Fantastyczna gra przełożyła się na bardzo dobre miejsce.

Trenerka Anna Wiśniowska - Siła, Wiedza, Inspiracja
Warto podkreślić nie tylko triumf zawodników, ale również znaczący wpływ trenerki Anny Wiśniowskiej na osiągnięcie tych sukcesów. Jej zaangażowanie, wiedza i umiejętność motywacji drużyny sprawiły, że MKS Skarbek Gogołów uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gogołowie znaleźli się w czołówce ogólnopolskich zawodów. To również dowód na to, jak ważna jest rola trenera w kształtowaniu talentów i charakterów młodych sportowców.

Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada w badmintonie w Białymstoku dostarczyły niezapomnianych emocji, zaciętej rywalizacji i sportowego ducha. Dziewczęta z MKS Skarbek Gogołów oraz chłopcy z tej samej drużyny są dziś nie tylko lokalnymi bohaterami, ale również wzorem dla innych młodych adeptów badmintona.

Brawo dla całego zespołu i gratulacje dla trenerki Anny Wiśniowskiej za wspaniałe przygotowanie i inspirację, którą przekazuje swoim podopiecznym. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy w przyszłości!

  

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad