Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Uczniowie z Gogołowa zdominowali finały wojewódzkie w badmintonie!

Imponujące osiągnięciach uczniów Szkoły Podstawowej w Gogołowie na Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci oraz Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Po zaciętych i emocjonujących pojedynkach, reprezentanci gogołowskiej szkoły zdobyli aż 3 złote medale oraz 1 brązowy medal.

W kategorii Igrzysk Dzieci, szkoła z Gogołowa mogła się poszczycić trzema złotymi medalami oraz jednym brązowym. Na najwyższym stopniu podium stanęły Zuzanna Biłas, Milena Madziar i Zuzanna Wilczek. Nieco niżej, zdobywając brązowy medal, znaleźli się Karol Wiśniowski, Gabriel Marcinek i Jakub Płaziak.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej niepodważalne zwycięstwo odniosła drużyna w składzie Amelia Wilisowska, Maja Jedziniak i Kamila Giera. Kolejna drużyna w składzie Jan Wilczek, Przemysław Drzyzga i Ignacy Wiśniowski również stanęła na najwyższym stopniu podium.

Większość utalentowanych zawodników reprezentujących ZS Gogołow od wielu lat w klubie MKS "Skarbek" Gogołów, którego trenerką jest Pani Anna Wiśniowska. Zawodnicy ci nie tylko osiągają sukcesy na poziomie wojewódzkim, lecz także znajdują się w kadrze wojewódzkiej, zdobywając wysokie miejsca na turniejach ogólnopolskich.

Warto podkreślić udział absolwentek Szkoły Podstawowej w Gogołowie, Julia i Sylwii Oszajca, w Wojewódzkiej Licealiadzie w Badmintonie, gdzie zajęły zaszczytne drugie miejsce.

Z dumą informujemy, że aż cztery drużyny będą reprezentować Szkołę Podstawową w Gogołowie, klub MKS "Skarbek" Gogołów, gminę i województwo na ogólnopolskich igrzyskach w badmintonie, które odbędą się już w ten weekend w Białymstoku.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom nie tylko doskonałych wyników, ale także determinacji, zaangażowania i pasji, jaką wkładają w rozwijanie swoich umiejętności sportowych. Życzymy powodzenia na nadchodzących zawodach i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy, które bez wątpienia będą kontynuacją imponującej sportowej historii naszej szkoły i klubu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad