Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Podkarpacka Ikonosfera" sukces Bogdana Kalisza

W ostatnich dniach Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłosił laureatów drugiej edycji konkursu fotograficznego "Podkarpacka Ikonosfera". Spośród 621 nadesłanych prac, 85 autorów rywalizowało o nagrody, a jednym z wyróżnionych artystów jest Bogdan Kalisz, mieszkaniec gminy Frysztak. 

Konkurs, którego celem jest promowanie wartościowej fotografii oraz podkreślanie piękna krajobrazu kulturowego Podkarpacia, skupił się w tym roku na temacie wody i jej roli w kontekście zasobów naturalnych oraz kulturowych regionu.

Bogdan Kalisz, mieszkaniec gminy Frysztak, zasłużył na wyróżnienie w konkursie, zdobywając jedno z trzech wyróżnień przyznanych przez jury. Jego praca nie tylko zachwyciła ekspertów, ale również ukazała bogactwo interpretacji tematu w kontekście unikalnych cech tożsamości regionu podkarpackiego.

Jury, w składzie Maksymilian Rigamonti, Marcin Giba, Michał Drozd i Robert Godek, doceniło nie tylko techniczne aspekty prac, ale także głęboką refleksję i wrażliwość artystyczną w podejściu do tematu. 

Bogdanowi Kaliszowi gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów artystycznych, inspirujących kolejne pokolenia do odkrywania piękna Podkarpacia poprzez sztukę fotografii. Jego praca stanowi nie tylko hołd dla wody jako źródła życia, ale również wyjątkową ikonę kulturową regionu.

Info i foto: rzeszow.tvp.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad