Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Podsumowanie Konferencji Projektu ERASMUS+ w Gogołowie

1 grudnia br. odbyła się konferencja podsumowująca projekt JĘZYKI OBCE KLUCZEM DO SUKCESU! Foreign languages the key to the success!, który współfinansowany jest w ramach programu ERASMUS+. 

Spotkanie rozpoczął p. Tomasz Laskowski – dyrektor szkoły w Gogołowie, który przywitał wszystkich zebranych i przekazał głos gospodarzowi gminy, p. Janowi Ziarnikowi. Pan Wójt podziękował za zaangażowanie nauczycieli w realizację projektu, wspominając o wartości nauki języków, zachęcał inne szkoły do podjęcia się podobnych inicjatyw. 

Następnie dyrektor szkoły pokrótce przypomniał historię realizacji innych projektów współfinansowanych przez UE oraz drogę powstania projektu JĘZYKI OBCE KLUCZEM DO SUKCESU! Wspomniał o p. Krzysztofie Niekowalu, poprzednim dyrektorze, który wprowadził szkołę w program ERASMUS+. 

Po przedstawieniu działań i omówieniu rezultatów projektu przez koordynatora, p. Monikę Machowską, odbyła się część artystyczna pn. English&Fun. Piosenki, recytacje, quiz, skecze, i matematyczno-sportowa inscenizacja nie pozwalały się nudzić. 

Jednym z ostatnich punktów programu było wręczenie nagród laureatom konkursu plastyczno - językowego MY CHRISTMAS CARD, na który wpłynęło 90 prac z terenu powiatu strzyżowskiego. Piękne kartki bożonarodzeniowe przyciągały uwagę i znalazło się kilku nabywców, którzy wsparli w ten sposób zbiórkę charytatywną dla dzieci z Ugandy. 

Uczestnicy konferencji mogli dowiedzieć się więcej o programie Erasmus+ oraz o Malcie - kraju mobilności projektu na specjalnie przygotowanych stoiskach, a rozmowy prowadzone podczas poczęstunku sprzyjały wymianie informacji na temat pozyskiwania środków zewnętrznych na rozwój szkół.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad