Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Za 2 tygodnie (16.12.) kiermasz świąteczny - ŚWIĘTA, ŚWIĘTA na frysztackim rynku

Zbliżają się święta, a wraz z nimi magiczny Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 16 grudnia 2023 roku na Placu św. Floriana we Frysztaku. To wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury, KGW z Gminy Frysztak oraz Gminny Zakład Komunalny obiecuje być pełne świątecznej atmosfery, radości i niepowtarzalnych atrakcji.

Kiermasz rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 12:00, dając mieszkańcom i odwiedzającym wystarczająco czasu na zakupy oraz uczestnictwo w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Czego można się spodziewać na Kiermaszu Świątecznym? Przede wszystkim pięknych stroików świątecznych, które będą ozdabiać nasze domy i nadawać im niepowtarzalny, świąteczny klimat. Ale to nie wszystko! Ręcznie wykonane ozdoby to prawdziwe dzieła sztuki, które staną się wyjątkowym prezentem dla bliskich.

Miłośnicy słodkości z pewnością znajdą coś dla siebie. Na kiermaszu nie zabraknie pysznych ciast i ciasteczek, które z pewnością umilą świąteczne popołudnie. Dla smakoszy tradycyjnej kuchni polskiej przygotowane zostaną domowe pierogi i uszka, które zachwycą swoim smakiem i aromatem.

Organizatorzy zachęcają również do udziału w wspólnej zabawie w przypadku obecności śniegu. Gdy tylko pokrywa biała zaleje Plac św. Floriana, wszyscy chętni będą mieli okazję wspólnie ulepić dużego bałwana. To nie tylko okazja do kreatywnej zabawy, ale również doskonały sposób na zacieśnienie więzi społecznych i wspólne spędzenie czasu w radosnej atmosferze.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad