Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Popłynęła i to jak... - świąteczna magia kolędy w GOK Frysztak

W niedzielę, 21 stycznia, sala widowiskowa GOK Frysztak zamieniła się w krainę magii i świątecznej radości podczas koncertu "Niech Popłynie Kolęda". O godzinie 17:00 rozpoczęło się muzyczne święto, które wprawiło uczestników w niepowtarzalny nastrój.

Wspaniałe wykonania kolęd, prezentowane przez utalentowane zespoły i chóry, takie jak Studio Piosenki GOKart, Chór Szkolny "Sokoliki", Zespół Wokalny "Allegro", Chór Mieszany "Sokół" oraz Zespół Ludowy "Twierdzanie", sprawiły, że sala GOKu napełniła się przepięknymi dźwiękami tradycyjnych polskich pieśni świątecznych. Publiczność miała okazję podziwiać zarówno młodszych, jak i nieco starszych artystów, którzy z ogromnym zaangażowaniem prezentowali różnorodny wachlarz kolęd i pastorałek.

Atmosfera koncertu była niezwykle urocza i niosła ze sobą świąteczną magię. Publiczność, będąca mieszanką pokoleń, miała możliwość usłyszenia swoich ulubionych kolęd w nowych i oryginalnych interpretacjach. Każdy uczestnik koncertu mógł zanurzyć się w atmosferze świąt, czerpiąc radość z pięknych brzmień.

Dodatkowym elementem, który zyskał ogromne uznanie, był szwedzki stół z przekąskami. Inicjatywa, w ramach której uczestnicy koncertu przynosili własne smakołyki, stała się prawdziwym hitem. To doskonała okazja do dzielenia się nie tylko muzyką, ale także smakowitymi przysmakami ze współuczestnikami kolędowania. Atmosfera świątecznej wspólnoty była w pełni obecna, a szwedzki stół dodatkowo podkreślił przyjazną i rodzinna atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

Koncert "Niech Popłynie Kolęda" w GOK Frysztak to nie tylko wyjątkowe przeżycie muzyczne, ale także okazja do wspólnego dzielenia się radością i bliskością świąt. Dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym magicznym wydarzeniu, został on zapewne pięknym akcentem w zbliżających się świątecznych przygotowaniach.

Więcej filmów z niedzielnego koncertu "Niech Popłynie Kolęda" znajdą Państwo na naszym kanale YouTube - Frysztak24.pllub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu! Zdjęcia autorstwa Pani Joanny Pasek w naszej galerii - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad