Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zobacz film Rafała Gużkowskiego pt. "Z nurtem Wisłoka"

Rafał Gużkowski, reżyser, podjął się niezwykłego wyzwania, tworząc film "Z Nurtem Wisłoka". Produkcja ta, wspierana przez Dolinę Wisłoka - Turystykę Kajakową oraz Podkarpackie Film Commission, przenosi nas w emocjonującą podróż od źródła do ujścia rzeki Wisłok. To nie tylko filmowa opowieść o przeżyciach na wodzie, lecz także historia pełna pięknych wspomnień, zdjęć i materiałów filmowych, które pozostaną niezapomniane.

Film nie tylko dostarcza wrażeń survivalowego spływu kajakowego, ale także stanowi element zbiórki charytatywnej na rzecz służb ratujących życie nad wodą, promując jednocześnie bezpieczeństwo. W filmie wystąpili: Marek Armata,  Arkadiusz Pałys,  Artur Szymański, Rafał Gużkowski oraz Ula Mastyj-Koś. 

Dofinansowanie projektu z budżetu Województwa Podkarpackiego, Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie oraz Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce świadczy o społecznej odpowiedzialności i wsparciu dla inicjatyw kulturowych.

220-kilometrowa trasa spływu to nie tylko fizyczne wyzwanie, ale także próba pokonania własnych słabości. Bohaterowie filmu, pełniący funkcje publiczne w różnych instytucjach, stanowią inspirację dla wszystkich szukających nowych wyzwań. To nie tylko podróż fizyczna, ale także pełna współpracy i przyjaźni - wartości, które są nieodłączne w osiąganiu celów.

Warto zaznaczyć, że "Survivalowy Spływ Kajakowy z Nurtem Wisłoka" nie tylko przekazuje wiedzę o rzece Wisłok i jej przyrodzie, ale także stawia pytanie o potencjał turystyczny Podkarpacia. Czy współpraca, przygoda i urok tej drugiej co do wielkości rzeki na Podkarpaciu mogą stać się inspiracją do stworzenia nowego produktu turystycznego dla odważnych poszukiwaczy przygód?

Obejrzenie tego filmu to nie tylko okazja do zapoznania się z niezwykłymi krajobrazami i emocjami towarzyszącymi spływowi, ale także wsparcie dla działań charytatywnych. "Z Nurtem Wisłoka" niech będzie manifestem przygody, bezpieczeństwa na wodzie oraz inspiracją do odkrywania uroku rzek i przyrody Polski.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad