Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Solidarność w akcji – OSP Lubla na pomoc pogorzelcom

W ostatnich dniach mieszkańcy naszej lokalnej społeczności doświadczyli tragicznego zdarzenia – pożaru budynku mieszkalnego. Całe wnętrze domu uległo zniszczeniu, pozostawiając rodzinę z traumą i potrzebą wsparcia. Jednakże, w obliczu tego nieszczęścia, miejscowa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej - OSP LUBLA - postanowiła nie pozostawać obojętna i włączyła się w akcję pomocy dla poszkodowanej rodziny.

Jako miejscowa jednostka włączamy się w pomoc dla rodziny.❗️Informujemy, że dnia 21.01, czyli w najbliższą niedzielę po każdej Mszy Świętej nasi Strażacy pod kościołem będą zbierać datki do puszek - można przeczytać w poście na profilu FB OSP Lubla

„Liczymy na zaangażowanie i pomoc! Pamiętajmy, że dobro wraca!” – apeluje strażacy z OSP Lubla. Akcja jest dowodem na to, że wspólna mobilizacja społeczności może przynieść realną pomoc tym, którzy stracili swój dom i mienie.

Jednak nie tylko pod kościołem można okazać wsparcie. Pan Konrad, sąsiad rodziny dotkniętej pożarem, zorganizował zbiórkę internetową na portalu pomagam.pl. Od momentu rozpoczęcia akcji wsparło ją już 131 osób, a zebrane środki zbliżają się do kwoty 15 tysięcy złotych. Zbiórka wciąż trwa, a każdy, kto chciałby przyczynić się do odbudowy życia poszkodowanej rodziny, może to zrobić, odwiedzając link: https://pomagam.pl/gkm3n3.

Miejscowa społeczność jest zjednoczona w działaniach pomocowych, pokazując, że w trudnych chwilach potrafimy się wzajemnie wesprzeć. Ta akcja jest także szansą na przypomnienie, że dobroczynność i solidarność są fundamentem silnej społeczności.

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do udziału w akcji, dołączając do strażaków OSP Lubla w zbieraniu datków oraz wspierając zbiórkę internetową. Razem możemy uczynić różnicę i pomóc rodzinie dotkniętej tragedią wrócić do normalności.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad