Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sztab Frysztak zagra podczas 32. finału WOŚP

W dniu 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP), jedno z największych wydarzeń charytatywnych w Polsce. Tysiące wolontariuszy z całego kraju włączą się w zbiórkę na rzecz tego wyjątkowego przedsięwzięcia, a także w naszej gminie powstał sztab w Frysztaku, by również tutaj dołączyć do tej szczytnej inicjatywy.

W tym roku hasło przewodnie brzmi: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Celem tegorocznego finału jest zebranie funduszy na zakup sprzętu medycznego, który poprawi jakość leczenia schorzeń układu oddechowego. Mottem zbiórki jest "Tu wszystko gra OK!", co odzwierciedla ducha jedności i solidarności, jaki towarzyszy WOŚP od ponad trzech dekad.

Sztab Frysztak pod wodzą Katarzyny Jedziniak ogłosił, że wolontariusze będą kwestować przy kościołach we Frysztaku, Wiśniowej, Gogołowie oraz na wyciągu narciarskim pod Dziedzicem. To doskonała okazja dla mieszkańców gminy, aby aktywnie włączyć się w pomoc dla potrzebujących. Aktualne informacje z frysztackiego sztabu znajdą Państwo na profilu FB SZTAB FRYSZTAK - link, kliknij tu!

Również w Lubli zorganizowano kwestę, gdzie wolontariuszki, mimo braku miejsc w sztabie Frysztak, postanowiły zaangażować się w zbiórkę, zarejestrowawszy się w Jaśle.

Siedziba sztabu Frysztak znajduje się w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku, która staje się centrum organizacyjnym dla działań związanych z WOŚP. To miejsce, gdzie wolontariusze zbierają potrzebne materiały, planują działania oraz wspólnie pracują nad sukcesem zbiórki.

Wolontariusze WOŚP wyposażeni są w charakterystyczne atrybuty, takie jak puszka, czerwone serduszka-naklejki, a także identyfikator, który jest kluczowy dla rozpoznania prawdziwych wolontariuszy. Dla bezpieczeństwa zawsze działają w parach, co dodatkowo potwierdza autentyczność ich działań.

Zbliżający się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to doskonała okazja, aby razem wesprzeć szczytny cel i dać nadzieję tym, którzy potrzebują wsparcia. Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału w tej wyjątkowej akcji, gdzie każda złotówka przyczynia się do poprawy opieki zdrowotnej i leczenia osób dotkniętych schorzeniami układu oddechowego. "Tu wszystko gra OK!" – wspólnie tworzymy siłę dobra!

Jak co roku portal Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak - Frysztak24.pl patronuje medialnie 32. finałowi WOŚP w gminie Frysztak. 

Oficjalny profil FB - SZTAB FRYSZTAK - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad