Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zbiórka w Lubli: Mieszkańcy razem dla rodziny – wsparcie po pożarze domu

W niedzielę strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Lubla zorganizowali zbiórkę przy miejscowym kościele, aby wesprzeć rodzinę dotkniętą tragicznym pożarem, który pozbawił ich całego dobytku. Całe wnętrze domu legło w gruzach, pozostawiając rodzinę z traumą i niezbędną potrzebą pomocy.

Strażacy z OSP Lubla postanowili działać, nie pozostawiając poszkodowanej rodziny samej sobie. W wyniku ich staranności oraz wsparcia ze strony społeczności udało się zorganizować zbiórkę, która przerosła najśmielsze oczekiwania.

Na swoim profilu na Facebooku strażacy podziękowali wszystkim zaangażowanym, zaznaczając, że zebrana kwota wyniosła imponujące 17 533 zł oraz dodatkowo 5 euro. Wzruszające gesty solidarności sprawiły, że społeczność miejscowa pokazała, jak potężna może być siła wspólnego działania.

Jednak pomoc dla poszkodowanej rodziny nie kończy się tutaj. Nawet po zakończeniu zbiórki strażacy i mieszkańcy nie przestają okazywać wsparcia. Obecnie można wesprzeć rodzinę z Lubli poprzez internetową zbiórkę, która od momentu rozpoczęciawsparło142 osoby. Zebrane do tej pory środki to ponad 15,5 tysiąca złotych, co dowodzi, że dobroć serc nie zna granic.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby przyczynić się do odbudowy życia tej poszkodowanej rodziny, do odwiedzenia strony: https://pomagam.pl/gkm3n3. Każda, nawet najmniejsza kwota, może okazać się cennym wkładem w proces powrotu do normalności dla tych, którzy stracili wszystko w wyniku pożaru. Więcej o pożarze domu można przeczytać na naszym portal w artykule "Pożar domu w Lubli - zadysponowano liczne zastępy straży pożarnej" - link, kliknij tu!

Historia tej zbiórki to prawdziwy pokaz społeczności lokalnej oraz potęgi dobra, jakie może być w stanie uczynić każdy z nas. Mamy nadzieję, że historia tej rodziny z Lubli przypomni nam o sile jedności i gotowości do pomocy potrzebującym, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad