Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sukces 54. akcji honorowego krwiodawstwa w Gogołowie

W sobotę, 24 lutego, odbyła się 54. Akcja Honorowego Krwiodawstwa zorganizowana przez Strażacki Klub HDK w Gogołowie przy współpracy z OSP w Gogołowie, ZS w Gogołowie oraz Ale fajne Animacje. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

 
Dzięki zaangażowaniu i solidarności dawców oraz wsparciu licznych instytucji udało się zebrać imponującą ilość krwi – 9,450 litrów. To niezwykle ważny krok w dbaniu o zdrowie i życie osób potrzebujących.

 
W trakcie akcji zarejestrowało się 28 potencjalnych dawców, z czego 21 osób oddało krew, a co szczególnie godne podkreślenia, po raz pierwszy krew oddało 6 dawców. To nie tylko dowód na rosnącą świadomość społeczną, ale także na zaangażowanie w tak ważne działania dla dobra społeczności.

 
Serdeczne podziękowania należą się nie tylko odważnym dawcom, ale także ekipie RCKiK z Rzeszowa oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i sprawnego przebiegu akcji. Bez Waszego zaangażowania, wsparcia i solidarności to wydarzenie nie mogłoby osiągnąć tak znaczących rezultatów.

 
Warto podkreślić, że w organizacji wydarzenia uczestniczyli: RCKK w Rzeszowie, Strażacki Klub HDK w Gogołowie, Ale fajne Animacje, Frysztak24 oraz OSP Gogołów. Dzięki wspólnym wysiłkom udało się stworzyć atmosferę otwartości, wsparcia i solidarności, która zawsze powinna towarzyszyć tak ważnym inicjatywom społecznym.

Krwiodawstwo to jedna z najszlachetniejszych form pomocy drugiemu człowiekowi. Dlatego też warto pamiętać, że każda oddana kropla krwi może uratować życie. Zachęcamy wszystkich do regularnego uczestnictwa w tego typu akcjach, które stanowią fundamenty wspólnej troski o zdrowie i życie naszej społeczności.

     

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad