Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wraca FALP Frysztak!

GOSiR, FMT „Morgan” oraz GMKS „Strzelec” zapraszają do udziału w kolejnej edycji „Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej”. Tegoroczne rozgrywki odbędą się na nowym boisku ze sztuczną trawą, zlokalizowanym na terenie GOSiR Frysztak. Liga, poza rywalizacją sportową, ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku oraz integrację społeczeństwa.

W ramach nowego sezonu, organizatorzy przygotują stronę internetową, na której będą dostępne zdjęcia oraz relacje z poszczególnych spotkań. To doskonała okazja dla uczestników, kibiców i wszystkich zainteresowanych, aby śledzić bieżące wydarzenia i emocje związane z ligą. Na stronię znajdą Państwo również terminarz, wyniki, aktualną tabele i statystyki ligowe.

Dla drużyn, które okażą się najlepsze, przewidziane są atrakcyjne nagrody. To dodatkowy motywator dla uczestników, którzy będą mogli zmierzyć się w rywalizacji, rozwijając swoje umiejętności sportowe oraz budując silne więzi zespołowe.

Organizatorami wydarzenia są: GOSiR Frysztak, Fundacja Młodych Talentów „Morgan” Frysztak, oraz Klub Sportowy „Strzelec” Frysztak.

Spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w lidze odbędzie się w czwartek 08.02.2024 r. godz. 18:00 sala tarasowa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku ul. sportowa 30, 38-130 Frysztak - można przeczytać na stronie liga.frysztak.pl

W przypadku pytań lub wątpliwości, organizatorzy zachęcają do kontaktu poprzez e-mail: mateusz96dominik@gmail.com lub telefonicznie pod numerem: 17 2777 111.

Frysztacka Amatorska Liga Piłkarska to nie tylko rywalizacja na boisku, ale także okazja do wspólnego spędzania czasu, nawiązywania nowych znajomości i czerpania radości z aktywności fizycznej. Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do udziału w tej ekscytującej przygodzie!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad