Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wsparcie dla strażaka OSP Gogołów, który zmaga się z chorobą SLA

Ochotnicza Straż Pożarna to nie tylko służba, ale także społeczność, która trzyma się razem w chwilach radości i wspiera się w trudnych czasach. Dziś pragniemy podkreślić jedną z wielu historii spośród tego szlachetnego grona. Adam Niziołek, wieloletni strażak ochotnik z OSP Gogołów, który przez 35 lat oddawał się służbie dla społeczności, teraz potrzebuje naszej pomocy.

Od października 2022 roku Adam zmaga się z niezwykle trudną chorobą - stwardnieniem bocznym zanikowym (SLA). To rzadka choroba, która prowadzi do stopniowego zaniku mięśni i znaczącego pogorszenia jakości życia. Adam, który przez lata był gotowy pomagać innym, teraz znajduje się w potrzebie.

Rodzina Adama zwraca się do szerokiej społeczności z prośbą o wsparcie w zorganizowanej zbiórce pieniędzy. Leczenie tej choroby wymaga stałej rehabilitacji, regularnego przyjmowania leków oraz opieki specjalistycznego sprzętu medycznego. W ramach uznania za jego ogromny wkład i poświęcenie w Ochotniczej Straży Pożarnej, Adam został wyróżniony medalem za 35 lat służby.

Aby wesprzeć Adama w walce z chorobą, została uruchomiona zbiórka prowadzona przez Fundację Avalon-Bezpośrednią Pomoc Niepełnosprawnym. Każda wpłata na konto fundacji, z odpowiednim tytułem "Niziołek, 17425", przyczyni się do umożliwienia Adamowi dostępu do niezbędnych środków oraz wsparcia, które są nieodzowne w jego codziennym życiu.

Szczegóły zbiórki:
Nazwa Odbiorcy: Fundacja Avalon-Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer Konta Bankowego: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł Wpłaty: Niziołek, 17425

Przy rozliczaniu swojego PITa za 2023 rok też możecie wesprzeć Adama:
  • Numer KRS: 0000270809
  • INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy wpisać nazwisko oraz numer: Niziołek, 17425.
Rodzina Adama pragnie serdecznie podziękować każdej osobie, która wskaże choćby najmniejsze wsparcie. To drobne gesty, z których każdy tworzy potężną falę pomocy. Każdy, kto znał Adama jako zaangażowanego strażaka, wie, że teraz czas, abyśmy my jako społeczność stali z nim ramie w ramie.

W imieniu Adama Niziołka i jego rodziny dziękujemy za każdą okazaną pomoc oraz wsparcie, które pomoże mu przejść przez ten trudny okres życia. Wierzymy, że solidarność społeczności może zdziałać cuda, zwłaszcza dla tak wyjątkowej osoby, jak Adam.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad