Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Finał konkursu "Palma Wielkanocna" - tradycja i talent

24 marca, w Niedzielę Palmową, odbył się finał konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Tegoroczna edycja konkursu przerosła wszelkie oczekiwania, zgromadzając imponującą liczbę 138 palm do oceny przez jury.

Jury miało trudne zadanie wyłonienia zwycięzców z powodu bardzo wysokiego poziomu wykonawczego i artystycznego, którym odznaczały się zgłoszone prace. Niezwykłe zaangażowanie, dbałość o dobór materiałów oraz staranne wykonanie były widoczne we wszystkich zgłoszonych palmach.

Podczas uroczystej gali w galerii "na balkonie" w GOK Frysztak, jury jednogłośnie zdecydowało się na wyjątkowy krok – nagrodzenie wszystkich uczestników konkursu. Decyzja ta podkreślała nie tylko wysoki poziom wszystkich palm, lecz także doceniała trud i zaangażowanie, jakie włożyli w nie ich twórcy.

Po nagrodzeniu uczestnicy konkursu wyruszyli w kierunku Kościoła Parafialnego we Frysztaku, gdzie o godzinie 12:00 odbyło się uroczyste poświęcenie wszystkich palm biorących udział w konkursie. Widok kolorowych, misternie wykonanych palm wypełnił wnętrze kościoła radością i uroczystością, podkreślając znaczenie tradycji palmowej w lokalnej społeczności.

Tegoroczny finał konkursu palmowego w Frysztaku nie tylko przybliżył mieszkańcom tradycję Niedzieli Palmowej, ale także ukazał bogactwo talentu i zaangażowania lokalnych twórców. To wydarzenie nie tylko podkreślało piękno tradycji, lecz także integrowało społeczność oraz inspirowało do dalszego pielęgnowania lokalnych zwyczajów i kreatywności.

Więcej zdjęć autorstwa Pani Joanny Pasek znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad