Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Mały mistrz słowa" - konkurs recytatorski dla małych artystów z gminy Frysztak

Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają najmłodszych mieszkańców gminy Frysztak do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - Gminnym Konkursie Recytatorskim „Mały mistrz słowa”. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się pod hasłem „Wiosna Wierszem Malowana”.

Wydarzenie, które cieszy się zaszczytnym honorowym patronatem Wójta gminy Frysztak, ma na celu nie tylko artystyczną aktywizację przedszkolaków, ale także popularyzację poezji dziecięcej oraz promocję kultury języka wśród najmłodszych. Organizatorzy pragną również rozbudzić i rozwijać zainteresowania poezją, jak również rozwijać recytatorskie i aktorskie talenty.

Konkurs stanowi doskonałą okazję do integracji różnych środowisk przedszkolnych z terenu Gminy Frysztak oraz do promocji talentów najmłodszych mieszkańców naszej okolicy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć wypełnione karty zgłoszeniowe do Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku - Dyrekcji lub na adres mail: przedszkole.frysztak@onet.eu do dnia 1 kwietnia 2024 roku. Sam konkurs odbędzie się 17 kwietnia 2024 roku o godzinie 9:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 7 lat, które pragną podzielić się swoimi talentami recytatorskimi oraz uczestniczyć w wiosennym święcie poezji. Niech ta wspaniała przygoda literacka będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku.

Organizatorzy serdecznie zapraszamy do udziału! Regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie Przedszkole.Frysztak.pl - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad