Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Rusza sezon FALP na trawie syntetycznej

W sobotę, 16 marca 2024 roku o godzinie 18:00 rozpocznie się kolejny sezon Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Tym razem jednak, po wielu latach gry na hali, liga przenosi się na świeże powietrze, na boisko z trawą syntetyczną Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Dla wielu zawodników i kibiców ta zmiana będzie nie tylko emocjonującym przeżyciem, ale także nowym wyzwaniem i możliwością poznania nowych aspektów gry na otwartym terenie. Trawa syntetyczna obiecuje dynamiczną i widowiskową rozgrywkę, a liga na pewno przyciągnie uwagę jeszcze większej liczby sympatyków futbolu.

Oficjalne logo ligi - liga.frysztak.pl

W tym sezonie do rywalizacji przystąpi sześć drużyn, które z pewnością zapewnią nam wiele emocji na boisku. Oto lista uczestniczących zespołów:
  1. "Mazi Team"
  2. "Orły Kilera"
  3. "Team Frysztak"
  4. "Profesorzy Futbolu"
  5. "Kozak TIM"
  6. „Dominator's Team"
Organizatorami tegorocznego sezonu są Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji (GOSiR) Frysztak, FMT „Morgan” Frysztak oraz GMKS „Strzelec” Frysztak. To dzięki ich zaangażowaniu i pracy możliwe jest przeprowadzenie tej prestiżowej imprezy sportowej.

Zapraszamy wszystkich miłośników futbolu do kibicowania swoim ulubionym drużynom i wspólnego kibicowania dla rozwoju lokalnego sportu! Bądźcie gotowi na widowiskowe pojedynki i niesamowite emocje na frysztackim boisku!

Mamy nadzieję, że ten sezon będzie pełen niezapomnianych chwil i wspaniałych wrażeń dla wszystkich uczestników oraz kibiców. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników i cieszmy się grą w duchu fair play! Zapraszamy na inauguracyjny mecze już w sobotę o godzinie 18:00. Niech zwycięży najlepszy!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad