Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Promocja książki o historii Parafii Frysztak: Spotkanie pełne emocji i refleksji

W piątek, 12 kwietnia, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku stał się areną wyjątkowego wydarzenia kulturalnego. Wśród wiosennych dekoracji i przy dźwiękach oprawy muzycznej, odbyła się promocja książki autorstwa księdza Krzysztofa Szopy, poświęcona historii Parafii Frysztak w latach 1918-1945.

Spotkanie, które zgromadziło liczne grono mieszkańców oraz zaproszonych gości, rozpoczęła Pani dyrektor GOK Agata Skiba, witając wszystkich serdecznie w imieniu instytucji i samorządu lokalnego. Następnie przewodniczący Grupy Poetyckiej "Krosno", Marek Petrykowski, przejął prowadzenie, zapewniając o tym, że wieczór będzie pełen emocji i refleksji.

Oprawa muzyczna, przygotowana przez Chór mieszany "Sokół" oraz duet M&M z Frysztaka, wprowadziła zgromadzonych w nastrojowy nastrój, podczas gdy recytacje wierszy związanych z historią Frysztaka, w wykonaniu krośnieńskiego aktora Marka Burdzy, wprawiły wszystkich w zachwyt i zadumę.

Nie zabrakło również sztuki plastycznej, dzięki wystawie prac autorstwa Marka Hadro i Pawła Pająka, które stanowiły uzupełnienie atmosfery spotkania. Dekorację sali przygotowała Dorota Wojtanowska, a piękne wiosenne bukiety wykonała Monika Muszyńska, dodając wyjątkowego uroku całej imprezie.

Największą gwiazdą wieczoru był jednak sam autor książki, ksiądz Krzysztof Szopa, który odpowiedział na liczne pytania zgromadzonej publiczności i z chęcią dedykował egzemplarze swojej pracy.

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko stanowiło okazję do zgłębienia historii lokalnej parafii, ale również dało możliwość mieszkańcom spędzenia miło czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w organizację tego niezapomnianego wieczoru, a także wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu.

Info i Foto: FB - Agata Zahuta

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad