REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Orzeł Lubla deklasuje rywala i umacnia się na podium!

13 kwietnia Orzeł Lubla imponuje efektownym zwycięstwem nad LKS JanDro-Czardasz Osiek Jasielski. Wynik 5:0 przynosi drużynie nie tylko trzy punkty, ale także umocnienie się na podium tabeli.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie dla Orła, który już w 9. minucie objął prowadzenie za sprawą Michała Majewskiego. Kapitan drużyny okazał się nie do zatrzymania, zdobywając hat-tricka. W 17. minucie Szymon Kamiński podwyższył prowadzenie po perfekcyjnym uderzeniu z rzutu wolnego, a goście zostali zredukowani do 10 graczy po dwóch żółtych kartkach dla bramkarza Czardasza.

Po zmianie stron Orzeł nadal kontrolował przebieg meczu, czekając na kolejne okazje. Michał Szopa i Konrad Urbane pokazali swoje umiejętności, asystując przy kolejnych trafieniach Michała Majewskiego. Ostatecznie, wynik spotkania ustalił Michał Szopa, ustalając wynikiem 5:0 dla Orła Lubla.

Opis meczu znajdą Państwo również na profilu FB - Orła Lubla - link, kliknij tu!