REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Strzelec Frysztak i Orzeł Lubla triumfują w wyjazdowych spotkaniach

W niedzielę 21 kwietnia kibice Strzelca Frysztak i Orła Lubla mieli powody do radości, gdy ich drużyny zdobyły zwycięstwa na wyjeździe w ramach rozgrywek Klasy A - Krosno III.

W pierwszym spotkaniu, Strzelec Frysztak stanął naprzeciwko Liwocza Brzyska. Po emocjonującym widowisku, Strzelec Frysztak odniósł zwycięstwo 2:1. Pierwszego gola dla gości zdobył w 7. minucie Hendzel Wiktor, który wykorzystał asystę od Myśliwiec Norberta. Mimo wyrównującej bramki gospodarzy w 17. minucie, Strzelec nie zraził się i kontynuował swoje starania. Ostateczny cios zadali rywalom w 81. minucie, kiedy to ponownie na listę strzelców wpisał się Myśliwiec Norbert. Warto podkreślić, że obaj zawodnicy otrzymali żółte kartki, podobnie jak Sokołowski Kacper i Tabak Dawid.

Natomiast Orzeł Lubla nie pozostawał w tyle, pokonując LKS Wisłokę Niegłowice zdecydowanym wynikiem 4:0. Bramki dla zwycięzców zdobyli Michał Majewski, Krzysiek Hendzel, Mateusz Hap i Konrad Urbanek, pokazując wysoką skuteczność drużyny również w grze ofensywnej.

Po 16 kolejkach obie drużyny z gminy Frysztak plasują się w czołówce A klasy - Krosno III. Orzeł z dorobkiem 37 punktów zajmuje 3 miejsce w tabeli a jedno oczko niżej jest Strzelec Frysztak, który do tej pory zgromadził 30 punktów na swoim koncie ligowym.

Zwycięstwa obu drużyn z gminy Frysztak na wyjeździe to powód do dumy dla całej społeczności, która wspiera swoich piłkarzy niezależnie od miejsca rozgrywanych spotkań. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje, jakie przyniosą kolejne mecze naszych lokalnych zespołów.