Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Młodzież ze SOSW we Frysztaku sprzątała dla dobra środowiska

W dniu 18 kwietnia 2024 roku, uczniowie grup III, IV, V oraz VI ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku wykazali się niezwykłą inicjatywą i zaangażowaniem podczas Tygodnia dla Środowiska. W ramach akcji, wychowankowie wraz z opiekunami podjęli się długiego spaceru, który nie tylko miał na celu aktywność fizyczną, ale przede wszystkim sprzątanie otoczenia.

Udało nam się zebrać 5 dużych worków, które ciężko było  donieść do naszego Ośrodka. Młodzieży za ich godną podziwu postawę serdecznie dziękujemy i na pewno z podobnym działaniem wrócimy we wrześniu. - można przeczytać na profilu FB SOSW Frysztak

Przemarsz ulicami Józefa Wybickiego, Nową, Sportową, Rzeszowską i ks. Wojciecha Blajera stał się nie tylko spacerem, ale także wyzwaniem dla młodzieży. W trakcie trasy, z zapałem zbierali wszelkie śmieci napotkane na swojej drodze, rywalizując między sobą o to, kto zdoła zebrać więcej. Efekty ich wysiłku były imponujące - aż pięć dużych worków zostało wypełnionych zebranymi odpadkami.

Młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku należą się wyrazy uznania za ich godną podziwu postawę. Ich zaangażowanie w działania na rzecz środowiska pokazuje, że wiek czy status społeczny nie są przeszkodą w podejmowaniu pozytywnych działań. Ich determinacja i chęć pomocy środowisku są wzorem dla wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Ich działania pokazują, że nawet najmniejsze gesty mogą przynieść wielkie korzyści dla naszej planety. Jest to także doskonała okazja, aby zachęcić innych do podobnych działań i promować świadome podejście do ochrony środowiska.

Info i foto: SOSW Frysztak

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad