Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Akcja krwiodawstwa we Frysztaku

W niedzielę, 30 czerwca, pomimo upału i zmęczenia, 19 niezłomnych osób stawiło się w Urzędzie Gminy Frysztak, aby wziąć udział w akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi w Gogołowie. Wspaniała postawa uczestników zaowocowała zebraniem 6,3 litra krwi, która jest bezcennym darem ratującym życie.

Wśród 19 osób, które odpowiedziały na apel, znalazło się 14 krwiodawców, a jedna osoba po raz pierwszy oddała krew, co zasługuje na szczególne wyróżnienie. W obliczu trudnych warunków pogodowych i wyczerpania, ich determinacja i chęć pomocy innym zasługują na ogromne uznanie.

Strażacki Klub HDK w Gogołowie nie zwalnia tempa i już teraz zaprasza na kolejną akcję krwiodawstwa, która odbędzie się 1 września w Ochotniczej Straży Pożarnej w Godowej Dolnej. To wydarzenie jest kolejnym dowodem na to, jak ważne jest zaangażowanie lokalnej społeczności w akcje charytatywne. Dzięki takim inicjatywom jak ta, możemy wspólnie budować lepszą przyszłość i ratować życie tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad