Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Frekwencja o godzinie 12:00 w Gminie Frysztak - na razie SŁABO!

Na podstawie danych z komisji wyborczych w gminie Frysztak, frekwencja wyborcza na godzinę 12:00 pozostawia wiele do życzenia. Spośród 8170 uprawnionych do głosowania, swoje karty do głosowania odebrało zaledwie 957 osób, co przekłada się na frekwencję na poziomie 11,71%.

Sołectwem, które zagłosowało najlepiej, jest Sołectwo Huta Gogołowska. Z 179 uprawnionych do głosowania, 34 osoby oddały swoje głosy, co daje imponującą frekwencję na poziomie 18,99%. To wynik, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych miejscowości i pokazuje, że mieszkańcy Huty Gogołowskiej są bardzo zaangażowani w proces wyborczy.

Z kolei Sołectwo Glinik Górny musi się zmobilizować, ponieważ wynik jest najsłabszy. Z 671 uprawnionych do głosowania, swoje karty do głosowania odebrało tylko 42 osoby, co daje frekwencję na poziomie zaledwie 6,26%. To najniższy wynik w gminie i zdecydowanie wymaga poprawy.

Ciekawostką jest, że w gminie Frysztak zagłosowali znani artyści, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, którzy odwiedzili komisję nr 1 we Frysztaku. Ich udział w głosowaniu może być inspiracją dla innych mieszkańców.

Droga Społeczności Gminy Frysztak!

Obserwujemy, że frekwencja wyborcza w naszej gminie jest bardzo niska. Każdy głos ma znaczenie, a nasza obecność w wyborach jest nie tylko naszym prawem, ale także obowiązkiem obywatelskim. Wybory do Europarlamentu to okazja, abyśmy wspólnie zadecydowali o przyszłości naszego regionu i całej Europy. Nie pozwólmy, aby nasz głos pozostał niewysłuchany!

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w wyborach. Wasza obecność w lokalach wyborczych jest kluczowa dla przyszłości naszej gminy i kraju. Pokażmy, że potrafimy być aktywną i zaangażowaną społecznością. Do zobaczenia przy urnach!

Na godzinę 12:00 frekwencja w gminie Frysztak wynosi 11,71%. Mamy nadzieję, że do końca dnia ta liczba znacząco wzrośnie. Wasza aktywność wyborcza jest fundamentem naszej demokracji. Nie bądźcie obojętni – zagłosujcie!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad