Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Frekwencja wyborcza na godzinę 17:00 w gminie Frysztak

Na godzinę 17:00 frekwencja wyborcza w gminie Frysztak wyniosła 25,04%. Spośród 8190 uprawnionych do głosowania, swoje karty wyborcze odebrało 2051 osób. Choć wynik jest lepszy niż wcześniej, wciąż pozostaje wiele do zrobienia, aby osiągnąć wyższy poziom zaangażowania obywatelskiego.

Szczegółowa Frekwencja w Poszczególnych Sołectwach
Sołectwem, które zagłosowało najlepiej, jest Sołectwo Twierdza i Sołectwo Widacz. Z 652 uprawnionych do głosowania, aż 203 osoby oddały swoje głosy, co daje imponującą frekwencję na poziomie 31,13%. To najwyższy wynik w gminie i pokazuje, że mieszkańcy tych sołectw są bardzo zaangażowani w proces wyborczy.

Z kolei najniższą frekwencję odnotowano w Sołectwie Cieszyna. Z 878 uprawnionych do głosowania, swoje karty do głosowania odebrało tylko 170 osób, co daje frekwencję na poziomie 19,36%. To najniższy wynik w gminie i zdecydowanie wymaga poprawy.
Znani Artyści Zagłosowali we Frysztaku

Na godzinę 17:00 frekwencja w gminie Frysztak wyniosła 25,04%. Mamy nadzieję, że do końca dnia ta liczba znacząco wzrośnie. Wasza aktywność wyborcza jest fundamentem naszej demokracji. Nie bądźcie obojętni – zagłosujcie! Lokale wyborcze są otwarte do godziny 21:00. Zagłosuj!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad